Avalon » Serie komiksowe » All-New Captain America: Fear Him » All-New Captain America: Fear Him #1

All-New Captain America: Fear Him #1

Postacie
Zapowiedź

• Głodny złoczyńca powrócił, by pożywić się strachem miasta.

• Zadaniem nowego Captain America i Nomada  jest zahamować jego apetyt... Co byłoby łatwiejsze, gdyby nieustannie nie skakali sobie do gardeł.

Streszczenie

Scarecrow zaciąga swoją kolejną ofiarę do zaułka, gdzie wysysa z niego jego strach.

Gdzie indziej w Nowym Jorku nowy Captain America, cały czas będący w kontakcie ze Stevem Rogersem, obserwuje dwóch złodziei zbiegających z banku na tyrolkach. Jeden z rzezimieszków zauważa go i zaczyna ostrzeliwać, Sam zaczyna więc uciekać przed kulami, zeskakując z dachu, na którym się znajdował i wzbijając w powietrze. Dolatuje do zaskoczonych przeciwników i bez problemu odbiera im łup, nawiązując w tym samym czasie kontakt z czekającym na złodziei Nomadem. Każe mu jedynie trzymać na nich oko, Ian jednak rzuca się na nich i powala, niepomny na pouczenia partnera. Jeden z nich spada do zaułka, gdzie znajduje się Scarecrow. Gdy na miejscu zjawia się też Nomad, łotr zachodzi go od tyłu i atakuje. W trakcie ich potyczki, Steve i Sam tracą kontakt z Ianem, Cap rusza więc na poszukiwania. Nomad tymczasem zyskuje przewagę, Laughton dopada jednak do swej ofiary, a gdy wysysa z niego jego strach, jego kości zrastają się, a rany goją. Dopada do Iana, zauważając, że nie boi się on ani śmierci, ani cierpienia, uznaje to więc za wyzwanie.

Gdy wkrótce później na miejscu zjawia się Captain America, po Nomadzie nie ma ani śladu – a sygnał z jego GPSu również został stracony. Sam zauważa jednak odsuniętą studzienkę kanalizacyjną.

Tymczasem w kanałach Nomad budzi się, bez skutku próbując się skontaktować z Capem bądź Stevem. Wtedy otaczają go wrony Scarecrowa, który zapewnia, że odkryje, czego się on obawia.

Autor: S_O

Galeria numeru

All-New Captain America: Fear Him #1 All-New Captain America: Fear Him #1 All-New Captain America: Fear Him #1 All-New Captain America: Fear Him #1 All-New Captain America: Fear Him #1 All-New Captain America: Fear Him #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.