Avalon » Serie komiksowe » Nextwave: Agents of H.A.T.E. » Nextwave: Agents of H.A.T.E. #6

Nextwave: Agents of H.A.T.E. #6

Postacie
Zapowiedź

Ten gość na okładce to Dirk Anger. Dirk Anger to jest gość! Lubi dzieci, kwiatki, zwierzątka i broń, ale za to NIENAWIDZI Nextwave i za wszelką cenę chce ich pozabijać na śmierć. A ty? Po czyjej stronie jesteś?

Cytat

Dirk Anger: "That's it! I wanted to play with you! I wanted to torture you! But YOU ALWAYS FIND A WAY TO SPOIL MY FUN! You know who you are? You know who you're like? You're just like my wife! That's right! Everything was fine and dandy, and then I ask you to do one little thing! What did I say to you, Monica? I mean, what was so awful about it? I said perform the weapons tests and don't worry your little girly head about the weapons coming from a company that used to be a terrorist cell! I said blow up chunks of America for freedom! But no! You couldn't! ONE LITTLE THING! It's like you suddenly turned forty and your face went south and suddenly it was no, Dirk, I won't do those things with the chickens and the wig and the bath full of acid any more! And by the way, Dirk, give me all your cash, let me paint everything pink, adopt a million screaming little snot-factory children for me and don't you dare touching me or my womb will fall out! And you know what I did? (chwila konsternacji) Heh. Let's just kill 'em, then."

Streszczenie

Tabitha i Elsa stoją otoczone przez swoich przeciwników. Ellie oznajmia, że radzi sobie z sześcioma na raz, ale Tabby każe jej nie szpanować matematyką i proponuje, by po prostu ich zabiły. Dziewczyny zaczynają walkę z robotami, a bomby Tabithy i szpadel Elsy okazują się dosyć skuteczną bronią.


W powietrzu, Monica oznajmia, że nie chciała zabijać walczących z nią ludzi H.A.T.E., ale skoro ją postrzelili, to właściwie ma to gdzieś, po czym wytwarza Ultrafioletową Nowę, która zostawia z nich jedynie ubrane w stroje pterodaktyla szkielety.


Jej działanie wprowadza Dirka Angera w furię i mężczyzna zaczyna potężną tyradę o tym, jak bardzo nienawidzi Moniki za to, że uniemożliwiła mu zamach na wolność i niezależność obywatelu USA. W pewnym momencie orientuje się, że wszyscy podwładni patrzą na niego, więc z niejakim zażenowaniem każe po prostu zabić Nextwave.


Tymczasem, Aaron i Captain zastanawiają się nad rozwaleniem Aeromarine. Captain postanawia zafundować im trochę kłopotów, zanim Stack namyśli się nad sposobem dokonania tego.


W tej chwili ze statku wysuwają się wielkie działa, które Monica neutralizuje promieniami laserowymi. Niestety, część z nich trafia w lecącego Captaina. Jego nieprzytomne ciało spada w sam środek walki Tabithy i Elsy z robotami. Obie radzą sobie niezwykle dobrze.


Jedna z agentek H.A.T.E. zgłasza Angerowi problem z rozwalonymi przez Monicę i Captaina reaktorami, ale Dirka to nie obchodzi - jego jedynym rozkazem jest strzelanie pozostałymi bateriami w przeciwników.


W międzyczasie, Aaron, powtarzając, że nie jest @#$%, wlatuje przez dziurę w kadłubie do wnętrza Aeromarine, prosto w środek uzbrojonego oddziału H.A.T.E.


Monica chcąc przypomnieć Dirkowi z kim ma do czynienia więc traktuje cały statek promieniami rentgenowskimi, po czym grozi, że jeśli powtórzy i przedłuży atak, doprowadzi do uszkodzenia komórek pasażerów statku. Dirk nie daje się zastraszyć i wypuszcza Mordercze Kraby. W czasie, kiedy Monica rozprawia się z nimi, Aaron walczy z "mięśniakami" - i wygrywa w pojedynkę z całym oddziałem.


Elsa i Tabitha ostatecznie kończą walkę z robotami. Tabby zastanawia się, czy Captain umarł, ale dochodzi do wniosku, że gdyby był martwy, to by nie pierdział.


Aaron dostaje się do prywatnej kwatery Dirka. Bywał tam często, by podkradać piwo - dopóki nie dowiedział się, z czego ów trunek był przyrządzany. "Wyciskane Jaszczurki" nie były tylko nazwą firmową.


Dirk Anger rozkręca się i każe wypuścić dwa nowe typy broni - Neo-Hyde Gutspawn, produkowane z zawartości żołądka Doktora Jekylla, które JEDZĄ DZIEWCZYNY, oraz Atomowe Szczeniaczki. Plan zostaje jednak pokrzyżowany, gdy w powietrzu przed Aeromarine pojawia się Aaron trzymający sukienkę w różowe kwiatki. Grozi, że jeśli Dirk nie zaprzestanie ataku, podpali ją. Anger błaga, żeby tego nie robił i pozwolił mu ich zabić, ale Stack jest nieprzejednany, więc dowódca H.A.T.E. nie ma innego wyjścia i zarządza odwrót, nie zważając na protesty podwładnych.


Chwilę później, Aaron, odziany w ogromny stanik i pantalony ląduje obok drużyny (Captain najwyraźniej ciągle żyje, bo pierdzi) i oznajmia, że uratował dzień. Dodaje, że może z łatwością naprawić uszkodzonego Shockwave Ridera, a gdy odmawia Elsie żądającej, by zdjął z siebie damską bieliznę, dostaje cios szpadlem w twarz. Po chwili do Bloodstone dołączają się pozostałe panie i zaczynają go okładać łopatami.


Nextwave to miłość.

Autor: Tabbcia

Galeria numeru

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.