Avalon » Serie komiksowe » The Sensational Spider-Man vol. 2 » The Sensational Spider-Man vol. 2 #34

The Sensational Spider-Man vol. 2 #34

The Sensational Spider-Man vol. 2 #34

"Nothing can stop the Rhino"

Postacie
Zapowiedź

Spider-Man ciężko oberwał od Rhino, więc Black Cat postanawia wziąć zemstę we własne ręce. Nie jest jednak głupia, by walczyć z większym od siebie, więc wzywa na pomoc Pumę. Niech on się męczy, podczas gdy ona zastanowi się nad skutkami zdemaskowania Pająka.

Cytat

Black Cat (o swoim kocim motorze): "I wondered about calling it my "Black Cat Cycle"... but then I thought "Naaaah"... Because, truthfully, what kind of grown woman gives inanimate objects pet names?"

Streszczenie

Parking hotelu, w którym ukrywa się rodzina Petera Parkera stał się świadkiem niesamowitego zebrania trzech kobiet. May Parker obwinia Black Cat o przeszłość złodziejki i polowanie na bohaterów [Heroes For Hire - Snak3], MJ wspomina kwestię ze swojego przedstawienia, w której pytała w jakich okolicznościach znowu się spotkają? Felicia chce wiedzieć tylko jedno: jak czuje się Peter? May odpowiada z widocznym sarkazmem, że dobrze, ale tylko dzięki swojej rodzinie. Mówi też, że nie wie gdzie udał się Peter, ale na pewno nie ruszył za Rhino, jak sugeruję Black Cat, ponieważ to zachowanie jest godne kryminalistów. Hardy nie dając się wyprowadzić z równowagi, odpiera z uśmiechem na ustach, że staruszka chyba pomylił jej żywoty, których ma dziewięć. MJ mówi, że Peter nie ruszył za Rhino, ponieważ nie jest to teraz jego priorytetem. Black Cat oznajmia, że to świetna nowina, ponieważ ma trochę czasu do zabicia. Kobiety zaczynają ją krytykować, więc po prostu wsiada na swój motocykl [cytat numeru - Snak3] i odjeżdża.

Kask okazuje się mieć wbudowane radio, przez które Felicia kontaktuje się z Pumą. Fireheart mówi, że korzystając ze swoich kontaktów dowiedział się o barze Jungle Club, w którym widziano Dmitrieya Smerdyakov [Chameleon - Snak3]. Był zdemolowany, więc nie trudno się domyśleć, że Rhino czekał tam na swojego szefa i wpadł w furię, kiedy dowiedział się, że ten został aresztowany. Zniszczył bar, a szlak zniszczeń prowadzi do parku, w którym znajduje się pijany olbrzym. Cat mówi, że zaraz tam będzie, ale nie mogła nigdzie znaleźć Spider-Mana.

W tym samym czasie Peter zajęty jest planowaniem ataku na Kompleks 42 [więzienie w Negative Zone - Snak3].

Felicja wspomina swoją przeszłość, w której Peter zawsze odgrywał ważną rolę. Przerywa jej głos Pumy, który prosi żeby się pospieszyła, ponieważ Rhino znalazł sobie towarzystwo w postaci trzech marynarzy, którzy chcą spuścić mu łomot. Cat biegnąć rozkazuję Pumie nie ingerować, ponieważ jest tylko wsparciem.

Tymczasem marynarze pytają się olbrzyma czy jest bohaterem. Przyznają, że nigdy nie widzieli takiego "bohatera", ale słyszeli o ich metodach działania w stylu Stamford [Civil War #1 - Snak3]. Rhino ostatkiem sił ostrzega ich, żeby dali mu spokój, ale ci wierząc, że dadzą mu radę w trzech rzucają się na jego ręce. W tym momencie kolos nie wytrzymuje i tylko dzięki interwencji Black Cat, która splata jego dłonie swoją linią marynarze nie zamieniają się w miazgę. Kobieta każe im uciekać, a sama proponuję przeciwnikowi rozmowę. Zapewnia, że to nie żaden trick i przyznaję, że nie ma ochoty bić się z kimś, kto przeżył walkę z Hulkiem i w dodatku jest pijany. Aleksei postanawia ją wysłuchać. Felicia mówi, że chciała go załatwić, ale teraz wie, że można rozwiązać to w inny sposób. Wie, że atak na Petera nie był niczym osobistym i chcę żeby na tym się to skończyło, ponieważ po wielu latach zaakceptowała fakt, iż Parker bardziej niż o nią troszczy się o inne osoby w swoim życiu... i to im Hardy chce zapewnić bezpieczeństwo. Dodaje kłamiąc, że w razie odmowy Puma strzeli do niego z bazooki [chyba RPG - Snak3] zaprojektowanej, przez Reeda Richardsa. Doradza mu żeby następnym razem nie dał sobą manipulować. Rhino odchodzi z wyraźnym zmęczeniem na twarzy. Zaholowany Puma wyłania się zza pomnika.

Później. Felicia opowiada o wszystkim MJ. Nie chcę też zostawiać mu żadnych wiadomości. Dziękuje mu w myślach za zdjęcie maski i przypomnienie jej, że nigdy nie jest za późno żeby dowiedzieć się kim tak naprawdę się jest.

Autor: Snak3

Galeria numeru

The Sensational Spider-Man vol. 2 #34 The Sensational Spider-Man vol. 2 #34

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.