Avalon » Serie komiksowe » Onslaught Reborn » Onslaught Reborn #3

Onslaught Reborn #3

Onslaught Reborn #3

"Might Makes Right"

Postacie
  • * Franklin Richards
  • * Captain America, Hawkeye, Hellcat, Iron Man, Swordsman, Thor, Bucky
    * Mr. Fantastic, Human Torch, Thing
    * Hulk
    * Loki, Enchantress, Executioner, Scarlet Witch, Ultron
    * Onslaught
Zapowiedź

Hulk vs Thor! Czy to w ogóle możliwe? A może powrót Onslaughta spowodował jakieś zakłócenia w czasoprzesztrzeni? To by wyjaśniao, dlaczego Reed i Sue nie poznają własnego syna, ale czy wyjaśni też inne dziwne wydarzenia?

Streszczenie

Kontrolowany przez Onslaughta Thor rusza do walki z Hulkiem, ten jednak po chwili zdobywa przewagę. Wtedy jednak Onslaught używa mocy boga, by uderzyć w Zielonego gromem, a gdy ten leży powalony, przygotowuje się do zadania ostatecznego ciosu. Nagle jednak jego młot opada na ziemię, a nie mogąc go podnieść, Onslaught decyduje się przejąć kontrolę nad Hulkiem i odrzuca zaskoczonego Thora, po czym ponownie próbuje podnieść jego młot, tym razem jednak odkrywając wyrytą na nim inskrypcję. Wtedy na miejscu zjawia się reszta Avengers, która rusza do walki – poza Iron Manem i Human Torchem, których Captain America wysyła, by schwytali Thora. Stwierdza też, że muszą odkryć, gdzie Onslaught ukrywa swe ciało i wysyła na poszukiwania Hawkeye'a, ujawniając, że wie, kto znajduje się pod maską. Hulk-Onslaught tymczasem powala Hellcat i Swordsmana, Captain rusza więc do walki, a w tym momencie rozlega się grom – znak, że Thor zmienił się z powrotem w Donalda Blake'a. Tego Iron Man odnajduje na orbicie – nadal żywego, lecz nie oddychającego. Tymczasem Onslaught zauważa, że Mjolnir zmienił się z powrotem w kij i odrzuca go – który, wpadłszy do morza, zostaje odnaleziony przez Namora – i kontynuuje walkę z Captainem, wtedy jednak Iron Man, pędząc w jego kierunku z orbity, wykorzystuje swój pęd, by zadać mu ogłuszający cios. Sam jednak zostaje opętany i atakuje Capa.

W Budynku Baxtera Reed wyjaśnia Thingowi, że przeprowadził testy DNA Franklina i potwierdził, że mówił on prawdę co o swoich rodziców – odkrył też jednak coś poważniejszego. Nim jednak zdąży wyjaśnić, o co chodzi, na miejscu zjawia się Human Torch, który, trzymając nieprzytomnego Blake'a w ramionach, powtarza za Iron Manem, że jest to Thor i że muszą mu pomóc.

W Avengers Mansion Bucky zajmuje się Franklinem, wtedy jednak na miejscu zjawiają się Masters of Evil – Loki, Enchantress, Executioner, Scarlet Witch i Ultron. Bóg kłamstw oświadcza, że sami zniszczą Onslaughta, niewidzialni Invisible Woman i Ant-Man nie zamierzają jednak pozwolić na to, by ktokolwiek skrzywdził chłopca.

Autor: S_O

Galeria numeru

Onslaught Reborn #3 Onslaught Reborn #3 Onslaught Reborn #3 Onslaught Reborn #3 Onslaught Reborn #3 Onslaught Reborn #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.