Avalon » Serie komiksowe » The Punisher: War Zone » The Punisher: War Zone #2

The Punisher: War Zone #2

The Punisher: War Zone #2

"Blood in the water"

Postacie
Cytat

Frank: "Good night. A major mob operation down. A big body count."

Streszczenie

Dach przed magazynem z żywnością. Frank wraz z resztą zbirów mają wykonać zadanie. Dać nauczkę rodzinie Depanini, którzy pchają się na teren Carbone. Stojąc na dachu i widząc w dole swój cel nie wiedzą, co mają zrobić. Frank wie. Mówi, że zrobią z nich przykład. Wyjmuje granaty i rzuca w kierunku wroga. Razem z mężczyznami otwiera też ogień z karabinów. Strzelają zjeżdżając po linach z dachu. Zaskoczeni ludzie Depanini giną jeden po drugim. Frank i Mickey wbiegają do budynku, reszta ludzi jest tuż za nimi. W środku zabijają resztę przeciwników. Ludzi, którzy byli na czarnej liście Carbone i na liście Punishera. Frank osobiście szuka Oscara Depanini. Znajduje go w biurze i skręca mu kark gołymi rękoma. Następnie, aby utrudnić życie Carbone niszczy wszystkie dokumenty rzucając do biura granat.

Mickey i reszta zbirów cieszy się z wygranej. Podekscytowany Fondozzi mówi do Franka, że zabili wszystkich. Ten odpowiada, że niezupełnie i serią z karabinu zabija żołnierzy Carbone. Mówi zszokowanemu Mickey’owi, że oni też byli na jego liście.

Dom Carbone. Julius cieszy się, że akcja się udała. Sal jest innego zdania. Mówi, że Mickey i jego przygłupi kuzyn narobili bałaganu. Zniszczyli biuro i zginęli także ich ludzie. Jednym z nich był ich siostrzeniec. Julius mówi bratu, że za bardzo się przejmuje. Ma też pamiętać, że to on jest capo i siedzieć cicho.

Do pokoju wchodzą Mickey i Johnny Tower. Julius gratuluje im misji. W nagrodę mogą przejąć interesy po zmarłym siostrzeńcu. Do pokoju, narzekając na weselne menu, wchodzi kobieta. To Rosalie, córka Juliusa. Frank przygląda się jej bacznie. Sal odprowadza Johnny'ego i Mickey’a. Rosalie z błyskiem zainteresowania w oku pyta się, jak ma na imię kuzyn Mickey'a.

Na zewnątrz Fondozzi cieszy się z nowej pracy. Mówi, że Frank przynosi mu szczęście. Ten zdenerwowany łapie go za klapy kurtki i przypomina kto rządzi.

Motelowy pokój. Shotgun pieści swoją olbrzymią broń. Otrzymał ją w prezencie od stojącego obok mężczyzny. Dodatkowo dostaje zdjęcia swoich nowych celów. Są to członkowie rodziny Carbone i jednej z rodzin europejskich, z którą próbują wejść w sojusz. Shotgun uważnie przygląda się zdjęciu, na którym jest Punisher. Wydaje się, że mężczyzna go rozpoznał. Shotgun przyjmuje zlecenie.

Frank w pokoju dzwoni do Micro. Nikt nie odpowiada, więc Castle zostawia wiadomość na sekretarce. Łudzi się, że Micro nie odebrał, bo poszedł na pizzę albo do kina. Do pokoju wchodzi Mickey. Idzie z chłopakami do baru. Widzi jednak Castle'a ubierającego się w strój Punishera i domyśla się, że ten ma inne plany.

Frank obserwuje zakłady prowadzone przez gangsterów rodziny Carbone. Zakłada kask, aby nikt, komu uda się przeżyć go nie rozpoznał i wsiada na specjalnie wyciszony motor. Podjeżdża pod budynek i zabija wszystkich zbirów, po czym zjeżdża po schodach na dół. Zatrzymuje się przed pokojem i wchodzi do środka. Żaden ze znajdujących się tam mężczyzn nawet się nie rusza, tak są zaskoczeni. Frank zabija ich wszystkich. Następnie zabiera pieniądze i odjeżdża.

Dom Carbone. Julius jest wściekły. Ktoś wczoraj zabił jego ludzi i ukradł dwieście tysięcy dolarów. Pyta się Sala, jak to się stało. Ten odpowiada, że interesem mieli zarządzać Mickey i Tower. Julius się wścieka. Mówi, że dostali tę robotę wczoraj i nawet jeszcze tam nie byli. Julius uważa, że to wina Sala. Dodaje, że nie mogą sobie pozwolić na coś takiego w obliczu rozmów z europejską mafią. Wydaje rozkaz, żeby wyjaśnieniem sprawy zajęli się przysłuchujący wszystkiemu Fondozzi i Johnny. Sal nie jest zadowolony. Chce porozmawiać z bratem na osobności. Julius każe mężczyznom iść na spacer.

Idą przez ogród. Mickey pyta się Franka, czy to on stoi za tą akcją. Castle potwierdza. Teraz chce się skupić na dowiedzeniu się więcej o interesie, jaki chcą zrobić Carbone z europejską mafią. Mickey pyta się go, czy ma już jakiś plan, jak to zrobić. Frank patrzy na jedno z okien budynku, przez które wygląda półnaga Rosalie. Mówi, że ma plan.

Autor: redevil

Galeria numeru

The Punisher: War Zone #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.