Avalon » Serie komiksowe » Guardians Team-Up » Guardians Team-Up #8

Guardians Team-Up #8

Postacie
Zapowiedź

• Uszkodzony statek z milionami dusz na pokładzie.
• Groot i Silver Surfer ruszają na ratunek.
• Tylko co sprowadziło ich w to miejsce?

Streszczenie

Przemierzając przestrzeń kosmiczną, Silver Surfer i Groot trafiają na bitwę kosmiczną między krążownikiem a eskadrą myśliwców. Groot rzuca się w kierunku większej jednostki i dostaje się na pokład, Norrin tymczasem przyciąga na siebie uwagę ścigaczy. Nie wszystkich jednak – a salwy tych, które nadal atakują krążownik, przebijają poszycie statku w okolicy, w której znajduje się drzewiasty heros. Temu udaje się oprzeć wysysającej wszystko wewnątrz pustce kosmicznej, dopóki nie zamkną się śluzy awaryjne – ratując przy tym członków załogi statku. Gdy na miejscu zjawiają się jednak inni załoganci, początkowo otwierają oni ogień do Groota, przynajmniej dopóki ten nie zwróci ich uwagi na wymagających uwagi kompanów. Pomaga im zanieść ich do ambulatorium, po czym wraca do poszukiwań, w końcu znajdując pancerne drzwi. Przebiwszy się przez nie, okrywa ciało innego przedstawiciela swej rasy – zakutego w dyby i znacznie większego, niż on sam, lecz już martwego.

Surfer nadal ściera się z myśliwcami, gdy zauważa opuszczającego rozpadający się krążownik Groota. Pomaga mu zbiec, domyślając się, że przybyli za późno.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Team-Up #8 Guardians Team-Up #8 Guardians Team-Up #8 Guardians Team-Up #8 Guardians Team-Up #8 Guardians Team-Up #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.