Avalon » Serie komiksowe » Spider-Woman vol. 5 » Spider-Woman vol. 5 #7

Spider-Woman vol. 5 #7

Postacie
Zapowiedź

• Jessica Drew, A.K.A. Spider-Woman, zbliża się do poznania tożsamości porywacza bliskich superzłoczyńców.

Streszczenie

Otrzymawszy zdjęcie schwytanego "Porcupine'a", pewna kobieta każe swojej "wysłanniczce" kontynuować, ta więc wychodzi z wagonu, w którym uwięziona jest podszywająca się pod łotra Jessica, wrzucając za sobą granat usypiający. Jakiś czas później budzi się ona, nadal w stroju Porcupine'a, związana na opuszczonej stacji benzynowej. Zza lustra weneckiego zaczyna od "łotra" przemawiać kobieta oświadczająca, że popełnił błąd, kontaktując się z superbohaterami i że jego posłuszeństwo jest jedynym sposobem, by kiedykolwiek jeszcze zobaczył swoją córkę. Gdy nie doczekuje się odpowiedzi, wściekła, wypada z budynku i odjeżdża, nie zdając sobie sprawy, że Jessica, wykradłszy się z kostiumu i budynku, ukrywa się w jej bagażniku.

Jakiś czas później Jess kontaktuje się z Urichem i Gockerem, każąc im namierzyć jej telefon i informując o kostiumie zostawionym na opuszczonej stacji. Wóz tymczasem zatrzymuje się, bohaterka wykorzystuje więc okazję, by wykraść się z bagażnika, odkrywając, że znajduje się w niewielkim miasteczku. Widząc, że jej ubranie nie pasuje do reszty mieszkańców, porywa z pobliskiego sklepu odzieżowego sukienkę i, zostawiwszy hojną zapłatę na wieszaku, rusza za samochodem. Gdy odnajduje auto zaparkowane przed domkiem, próbuje zajrzeć do środka, zostaje jednak przydybana przez właścicielkę i jej córkę – w których rozpoznaje rodzinę Porcupine'a. Olivia Gocking tymczasem "domyśla się", że ma do czynienia z Erin, żoną Diamondheada, i zaczyna przepraszać, wyjaśniając, że spodziewały się jej następnego dnia.

Ben i Roger docierają do miasteczka Moon's Hollow, tam jednak stają się obiektem zainteresowania mieszkańców, którzy zaczynają robić im zdjęcia. Po chwili zostają zaatakowani.

Zostawiwszy córkę pod opieką prowadzącej przedszkole Rhondy, byłej żony czy dziewczyny Stiletto, Olivia zaczyna oprowadzać "Erin" po ich miasteczku. Gdy przy warsztacie Rebeccki Clyde, byłej partnerki Seniora Suerte, spotykają kolejne panie, te pytają, jak nowej przybyszce podoba się ich mały raj na ziemi, ta więc przyznaje, że obawiała się, że wszystko to było sztuczką jakiegoś super-łotra. Te przyznają więc, że Cat, która wszystko to zbudowała, nie jest niczym w tym stylu i proponują, by spotkała się z nią twarzą w twarz. Gdy jednak docierają do rezydencji, odnajdują tam pobitych i uwięzionych Bena i Rogera. Po chwili Spider-Woman zostaje zaatakowana przez Cat – sterującą "mechem" skonstruowanym z maszyn budowlanych.

Autor: S_O

Galeria numeru

Spider-Woman vol. 5 #7 Spider-Woman vol. 5 #7 Spider-Woman vol. 5 #7 Spider-Woman vol. 5 #7 Spider-Woman vol. 5 #7 Spider-Woman vol. 5 #7 Spider-Woman vol. 5 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.