Avalon » Serie komiksowe » Guardians Team-Up » Guardians Team-Up #3

Guardians Team-Up #3

Guardians Team-Up #3

"Black Vortex" - Chapter 6

Postacie
Zapowiedź

• BLACK VORTEX niszczy galaktykę!

• Gdy Black Vortex atakuje samo centrum Imperium Kree, Ronan musi dołączyć do Strażników! 
• Czy Ronan dokona zdrady by uratować swych braci?

Streszczenie

Na atakowanej przez odmienionych herosów Hali Ronan the Accuser, wraz ze Star-Lordem, Storm i Jean Grey, próbuje przekonać Supreme Intelligence do wykorzystania Black Vortex do odparcia ataku, ten jednak oświadcza, że artefakt niesie ze sobą zbyt wielkie niebezpieczeństwo. Oświadcza, że czekając na wezwaną armadę Imperium będzie miało znacznie większe szanse przeżycia, niż po poddaniu się mocy Vortexu i ucina dyskusję. Gdy jednak odchodzą, Quill postanawia dać Accuserowi szansę i rzuca się na artefakt, ogłaszając, że zamierza wykorzystać jego moce. Gdy Kree odciągają go, Ronan wykorzystuje okazję, by się przetransformować.

Na Spratax drużyna Kitty dociera do sierocińca Ma Savage i uderzają w najeźdźcę, który jednak niewiele sobie robi z ich ataków. Ujawnia się jako Gara, ostatnia z Viscardich i oświadcza, że przybyła zniszczyć Black Vortex.

Na Brennan-7 Thane odnajduje swoją kongregację wymordowaną. Gdy zrozpaczony próbuje zrozumieć kto i czemu mógłby to zrobić, Ebony Maw przekonuje go, że musi ich pomścić.

Z powrotem na Hali odmieniony Ronan atakuje agresorów, Beast wysyła więc przeciw niemu Angela i Gamorę, by samemu móc dokończyć obliczenia, które pozwolą mu na stworzenie repliki struktury czasu i przestrzeni. Gdy jednak te dobiegają końca, odkrywa on, że nieodwracalnie zniszczył kontinuum czasoprzestrzenne i zszokowany odlatuje. Widząc to, Gamora porywa pokonanego Angela i leci za nim.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Team-Up #3 Guardians Team-Up #3 Guardians Team-Up #3 Guardians Team-Up #3 Guardians Team-Up #3 Guardians Team-Up #3 Guardians Team-Up #3 Guardians Team-Up #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.