Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #16

Black Widow vol. 3 #16

Black Widow vol. 3 #16

How to Bee Good

Postacie
Zapowiedź

NATASHA DOSTAJE OFERTĘ… CZY ODMÓWI?

• CHAOS zbliża się bardziej niż kiedykolwiek.
• Pojawia się przeciwnik...z zaskakującą agendą
• Czy Natasha pozostanie w grze, czy może przegra?. 

Streszczenie

Rosja, lata temu. Mała Natasha podgląda przez okno próbę baletnicy. Po chwili odchodzi razem ze swoją koleżanką, wciąż podziwiając umiejętności kobiety.


Teraz. Natasha odzysuje przytomność i orientuje się, że jest na pustyni. Tuż przed nią stoi tajemniczy mężczyzna, który przedstawia się jako Prorok, właściciel Chaosu. Prosi, by pomyślała o swojej przyszłości.

Dawniej. Natasha ponownie podgląda tańczącą baletnicę. Tymczasem jej towarzyszka odnajduje w śniegu pistolet. Natasha postanawia go ukryć i chowa za cegłą w ścianie. 

Następnego dnia, gdy Natasha ogląda próbę, zostaje ona przerwana przez chłopaka jej ulubionej tancerki, który uderza kobietę i zabiera ją ze sobą.

Kolejnego dnia, dziewczynki spędzają czas w tym samym miejscu, a towarzyszka Natashy uważa, że wkrótce zaczną ich szukać. Dziewczyna jest innego zdania i póki co na pewno nie wróci tam skąd uciekła. Po chwili widzą, że pod budynek podjeżdza auto, z którego wysiada baletnica poruszająca się o kulach. Gdy kobieta wchodzi do środka, by zabrać swoje rzeczy, Natasha biegnie w kierunku auta, wskakuje na jego dach i zaczyna wyzywać obecnego w środku chłopaka baletnicy. Mężczyzna każe swojemu kierowcy ja z tamtąd zrzucić, a po chwili odjeżdza, gdy jego dziewczyna wraca do środka. Natasha nie daje za wygraną i rzuconą cegłą rozbija szybę w aucie. Wściekły mężczyzna mówi kierowcy, by dał jej lekcję. 

Natasha ucieka do znajomej uliczki, gdzie odnajduje schowaną broń. Gdy mężczyzna ją odnajduje strzela do niego i za drugi razem trafia prosto w klatkę piersiową. Wszystkiemu przygląda się jej koleżanka, która mimo wcześniejszych próśb nie uciekła. Gdy po chwili biegną, ktoś je łapie.

Później. Dwóch mężczyzn patrzy się przez szybę w drzwiach na obecną w środku pomieszczenia Natashę. Jeden z nich stwierdza, że dziewczynka spośród wszystkich innych zapowiada się najlepiej.

Teraz. Prorok mówi, że pracuje dla przyszłości. Po krótkiej wędrówce kobieta dostrzega w oddali miasto. Mężczyzna opowiada o swojej organizacji, o braku ograniczeń i możliwościach, jakie za tym stoją. Mogą zroobić wiele dla dobra świat i zbudowania właściwej przyszłości. Prorok proponuje Natashy, by do nich dołączyła.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #16 Black Widow vol. 3 #16 Black Widow vol. 3 #16 Black Widow vol. 3 #16 Black Widow vol. 3 #16 Black Widow vol. 3 #16 Black Widow vol. 3 #16 Black Widow vol. 3 #16

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.