Avalon » Serie komiksowe » Guardians Team-Up » Guardians Team-Up #2

Guardians Team-Up #2

Postacie
Zapowiedź

GUARDIANS OF THE GALAXY i AVENGERS!

• Kontynuuj przygodę razem z połączonymi drużynami Strażników Galaktyki i Avengers! Tylko współpraca pozwoli im uratować galaktykę!
• Napięcie rośnie, gdy osoby takie jak Gamora, Black Widow, Hawkeye i Rocket są zmuszeni rozwiązać jakiś problem, bo oznacza to tylko jedno - destrukcję!

Streszczenie

Gamora budzi się na pokładzie statku Chitauri twarzą w twarz z Nebulą, która oświadcza, że porwała ją, istnieje bowiem ktoś, kto jest gotów hojnie za nią zapłacić, dodając, że reszta jej drużyny nigdy jej nie znajdzie.

Na Ziemi Avengers i Guardians budzą się, nadal będąc pod wpływem dysruptorów. Dochodząc do siebie, Star-Lord i Drax zauważają, że nie ma z nimi Gamory. Gdy zastanawiają się, czemu tylko ona została porwana, Manifold pyta, czemu oni zostali oszczędzeni, Black Widow stwierdza więc, że ktokolwiek ich zaatakował, nie chciał wywoływać międzyplanetarnego incydentu. Rocket tymczasem ujawnia, że cała drużyna ma w sobie nadajniki, które ukrył w ich jedzeniu, i odkrywa, że Gamora znajduje się po drugiej stronie galaktyki. Zauważa jednak, że nie mają się jak tam dostać, Eden stwierdza więc, że zna rozwiązanie.

Na pokładzie statku Chitauri tymczasem Gamora uwalnia się i atakuje kosmitów, przebijając się na mostek. Gdy jednostka dociera do planety Kindun, Gamora atakuje Nebulę, która jednak zajmuje siostrę na wystarczająco długo, by jeden z jej żołnierzy zdołał ją obezwładnić. Po chwili prezentuje więźnia władcy planety, również noszącemu imię Kindun, radząc, by utrzymywał ją nieprzytomną. Wtedy jednak na miejscu zjawiają się Avengers i Guardians, przeteleportowani przez Manifolda. Gdy walczą oni z Chitauri i Nebulą, Gamora budzi się i rzuca na Kinduna, żądając wyjaśnień. Ten ujawnia, że lata temu Thanos zaatakował wraz z nią jego planetę i próbował przejąć nad nią kontrolę, postanowił się więc zemścić. Wywołując trzęsienia ziemi obiecuje, że zapłaci ona za grzechy swego ojca, wtedy jednak herosi postanawiają dokonać odwrotu. Z powrotem na Ziemi Gamora dziękuje za to, że przybyli jej na ratunek, Quill zapewnia więc, że rodzina zawsze będzie o siebie dbać.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Team-Up #2 Guardians Team-Up #2 Guardians Team-Up #2 Guardians Team-Up #2 Guardians Team-Up #2 Guardians Team-Up #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.