Avalon » Serie komiksowe » All-New Invaders » All-New Invaders #15

All-New Invaders #15

All-New Invaders #15

"The Return of Toro" - part 2

Postacie
Zapowiedź

• Gdy seria zbliża się do końca, STEVE ROGERS, JIM HAMMOND i NAMOR rozmyślają nad przeszłością i przyszłością zespołu.

• W międzyczasię neonazistowski atak dotyczy nie tylko herosów (w tym RADIANCE i ALL-NEW CAPTAIN AMERICA), ale również królewskiej rodziny INHUMANS oraz TORO i IRON CROSS. 
• Ale co stało się z zagrożeniem ze strony MARSJAN, KREE i ETERNALS?
• Ostateczne przeznaczenie HAIRBALL THE CAT.

Streszczenie

Steve Rogers, Namor i Human Torch docierają, na pokładzie mini-carriera, w pewien punkt nad morzem – jak wyjaśnia były Cap, to w tym miejscu Avengers wyłowili jego zamrożone ciało. Przyznaje, że czuje się paskudnie – choć nieraz już tracił swoje moce, nigdy nie był stary, a otoczony przez wiecznie młodych przyjaciół z czasów wojny czuje się tym starszy. Stwierdza jednak, że dla pozostałych przyszłość maluje się kolorowo i pyta o ostatnią akcję w Niemczech. Zauważa, że potyczka z neonazistami zajęła im więcej, niż walka z Deathlokami jakiś czas temu, Jim stwierdza więc, że być może czuli nostalgię za starymi czasami, walcząc z niemieckimi nazistami. Przyznaje jednak, że sytuacja uległa zmianie, gdy na miejscu zjawił się Lash. Walcząc tak z "Final Solution", jak i z Invaders, zaprosił Nowych Inhuman do dołączenia do niego, Toro i Iron Cross odmówili jednak. Gdy na miejscu zjawiła się Medusa wraz z grupą poddanych, Lash postanowił dokonać odwrotu, przekonawszy przywódcę neonazistów i Nowego Inhumanina, Uber Allesa, że są członkami rasy czystszej, niż aryjska i razem zbudują nową rasę panów.

Namor zmienia temat i pyta o Radiance i jej związek z Torchem, Jim jednak nie zamierza się z nim wdawać w tego typu dyskusje, Sub-Mariner zmienia więc temat i pyta o Toro. Hammond wyjaśnia więc, że jego moce pozwalają mu na manipulację związkami chemicznymi i ich tworzenie – w przeszłości, gdy zobaczył go po raz pierwszy, połączenie dojrzewania i szoku obudziło jego geny i podświadomie zaczął wytwarzać tlen i glicerynę, by upodobnić się do herosa. Dodaje, że w końcu przyjął zaproszenie Medusy, a gdy dotarł do Nowego Attilanu, stwierdził, że jest w domu. Zauważa, że ich nowi przyjaciele działają na całym świecie – Radiance w Japonii, Iron Cross w Niemczech, a nowy Captain America – w Nowym Jorku. Steve odpiera jednak, że ich ostatnie przygody pozostawiły jednak nierozwiązane zagadki – jak to, co Eternals zamierzają zrobić z God's Whisper i dlaczego Aarkus do nich dołączył, co planują Kree oraz jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o walkę z Marsjanami, prowadzoną przez Winter Soldiera, Killravena i dowodzonych przez nich innych Invaders. Namor zapewnia, że niezależnie, co się wydarzy, będą walczyć razem i przyznawszy, że pozostali Invaders wyciągają na wierzch jego najlepsze cechy, odlatuje. Torch również znika, stwierdzając, że musi zając się jeszcze jednym życiem, które zostało zaniedbane.

Jakiś czas później, Camp Hammond. Odkrywszy, że Niels całkowicie zdemolował jego pokój, Jim zapewnia kota, że choć znalazł się nieznanym środowisku, szybko odkryje, że nie ma się czego bać i znajdzie dla siebie miejsce.

Autor: S_O

Galeria numeru

All-New Invaders #15 All-New Invaders #15 All-New Invaders #15 All-New Invaders #15 All-New Invaders #15 All-New Invaders #15 All-New Invaders #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.