Avalon » Serie komiksowe » Wolverines » Wolverines #7

Wolverines #7

Wolverines #7

Postacie
Zapowiedź

• Miłość unosi się w powietrzu - zarówno dla nowych jak i starych par. Idealnie trafili z terminem, w końcu mamy Walentynki!
• Misterny plan Mystique rusza z kopyta i poznajemy więcej szczegółów jej planu na kontrolę swojego przeznaczenia.
• Co się stanie kiedy pozna jedno z ostatnich słów kontrolnych i dzięki temu uzyska wszystko czego kiedykolwiek pragnęła.

Streszczenie

Gdy Obłok Oorta mija niezidentyfikowany obiekt latający, na pokładzie Changelinga Deathstrike zauważa, że mimo zmiany formy Mystique nie stała się silniejsza i że nie będzie w stanie ich powstrzymać, ta więc oznajmia, że przekształciła się tylko po to, by wrócić na siebie uwagę reszty. Gdy Creed zauważa, że Shogun stracił przewagę liczebną po tym, jak większość jego zespołu pozostała w laboratorium Sinistera, nie muszą więc już się go obawiać, Raven ujawnia, że zna sekrety każdego z nich i że jeśli nie będą robić tego, co im każe, nie będzie dla niej problemem zniszczenie ich żyć. Zapewnia jednak, że jeśli będą jej słuchać, być może spełni ich najskrytsze marzenia.

Jakiś czas później. Gdy Junk trenuje swoje moce, Shogun omawia wraz z nim ostatnie wydarzenia i ostrzega przed żądną zemsty na wszystkich znających frazy kontrolne Lady Deathstrike. Nagle zostaje wezwany na mostek, przed oblicze Mysique. Ta oznajmia, że widzi w nim potencjalnego partnera w interesach – w przeciwieństwie do innych bowiem jest on inteligentny. Mimochodem dodaje, że Yuriko zdaje się być nim zainteresowana, po czym przechodzi do sedna sprawy – jego zdolności przydadzą jej się w wykradzeniu artefaktu znanego jako Zhulang z muzeum narodowego w Tajpeju – podczas gdy ona zinfiltruje budowlę, on ma odwrócić uwagę straży.

Jakiś czas później. Gdy Shogun wdaje się w walkę z oddziałem tajwańskiej armii, Mystique zakrada się do muzeum, powalając strażnika będącego w środku i wykradając pożądany artefakt. Następnie wzywa Shoguna do odwrotu, nim jednak dostaną się z powrotem na pokład Changelinga, Raven zaczyna zdalnie celować w kompana z dział pokładowych, każąc mu wymazać z jej umysłu frazy kontrolne. Ujawnia, że nastawiła działa na automatyczne ostrzeliwanie, a kod dezaktywacyjny zna tylko ona. Zauważa, że gdy inni znajdowali się pod kontrolą, byli jak na wpół uśpieni, wątpi więc, by Shogun był w stanie zmusić ją do wyłączenia działek. Przyparty do muru, mężczyzna używa więc frazy usuwającej pozostałe.

Jakiś czas później. Gdy Changeling ląduje na wyspie Uotsuri na archipelagu Senkaku, Mystique przysłuchuje się holo-taśmie pozostawionej jej przez Destiny. W niej Irene wyjaśnia, że po zdobyciu Zhulanga sprawy nabiorą tempa i że jej ukochana musi ją ożywić. Tymczasem Deathstrike zagląda do kabiny Shoguna i atakuje go, podczas walki jednak rozpoznaje jego paradę i całuje go. W następnym momencie jednak niezidentyfikowany obiekt latający rozbija się zaraz obok statku, a z krateru wychodzi osoba chcąca wiedzieć, kto zabił jego kumpla, Logana.

Autor: S_O

Galeria numeru

Wolverines #7 Wolverines #7 Wolverines #7 Wolverines #7 Wolverines #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.