Avalon » Serie komiksowe » Hulk vol. 3 » Hulk vol. 3 #10

Hulk vol. 3 #10

Hulk vol. 3 #10

"The Ω Hulk" - chapter six

Postacie
Zapowiedź

• Matt Murdock vs Doc Green!
• Red Hulk vs Doc Green!

Streszczenie

San Francisco. W swojej kancelarii Matt Murdock słyszy głos zza okna – wzywającego go Doca Greena. Prosi on prawnika o przekazanie papierów, które ten otrzymał od Bannera, Matt oświadcza więc, że zamierza je zwrócić jedynie Bruce'owi we własnej osobie. Niechętnie więc, Zielony znika.

Później, gdy Matt wychodzi na ulicę, z alejki wychodzi do niego zakapturzona postać, w której rozpoznaje on "zmarłego" Thunderbolta Rossa. Generał ujawnia, że poszukuje Hulka, a słysząc zbliżającego się Greena, prawnik domyśla się, że ich wcześniejsze spotkanie miało za zadanie wywabić wojskowego. Po chwili Doc Green ląduje przed nimi, Ross przeistacza się więc w Red Hulka. Gdy jednak goliaci stają przeciw sobie, Matt każe im wynosić się z miasta. W podskokach udają się więc z dala od San Francisco, gdzie zaczynają walkę. Okładając przeciwnika, Green wytyka mu, że nienawidził Hulków do czasu, aż sam stał się jednym z nich i wzywa strzykawkę ze swoim serum. Rulk jednak niszczy ją i szybko zyskuje przewagę, winiąc go za wszystko, co spotkało jego i jego córkę. W końcu łamie mu rękę, Zielony uwalnia się jednak z uścisku, gryząc palec Rulka, i uruchamia teleport do Beehive. Czerwony rusza za nim, a podczas gdy Hulki kontynuują swoją walkę, Jessup i Veteri zamykają się w bunkrze, gdzie obserwują postęp urządzeń, które mają za zadanie zebrać informacje o Rulku. Gdy kończą one swoje zadanie, naukowcy informują o tym Greena, który wypycha Rossa przez teleport prosto do czynnego wulkanu. Zbierają zdobyte dane i sztuczną inteligencję stworzoną przez Greena i ewakuują się z bazy, której reaktor został uszkodzony podczas walki.

Ukrywają się w opuszczonym przez Fantastic Four Budynku Baxtera, gdzie Daman żąda wyjaśnień na temat Leucenstern. Widząc jednak, jak Zielony nastawia sobie złamaną rękę, decyduje się porzucić temat.

Tymczasem. Matt kontaktuje się z She-Hulk, informując o walce Doca Greena z Red Hulkiem i przekazując plotki na temat Ricka Jonesa i Betty Ross. Radzi uważać na kuzyna, Jen wyciąga więc swoją kartę identyfikacyjną Avengers.

Autor: S_O

Galeria numeru

Hulk vol. 3 #10 Hulk vol. 3 #10

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.