Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #14

Black Widow vol. 3 #14

Black Widow vol. 3 #14

The Kill List

Postacie
Zapowiedź

• Natasha chce poznać odpowiedzi o Chaosie i dlaczego ma listę ludzi, którzy je mają. 

• Jeden za drugim...
• Jak daleko się posunie, by wciąż nazywać siebie bohaterką?

Streszczenie

David Levine to kolejna osoba na liście Black Widow. Kobieta zaskakuje go, gdy ten w trakcie gry w golfa szuka wśród krzaków swej piłeczki, i zabiera na pokład samolotu. Natasha prosi go o informacje o Chaosie, jednak on uważa, że nic nie wie. Nawet raniony nożem, pozostaje przy swojej wersji, twierdząc, że nikt nie wie, kim jest Chaos. Organizacja proponuje ludziom pieniądze, a gdy zaczynają jej pomagać, zastrasza ich, grożąc zabiciem rodziny, przyjaciół. O Chaosie krąży więcej legend niż o Wielkiej Stopie. Black Widow chce wiedzieć, co on dla nich robi. Levine odpowiada, że przelewa pieniądze z konta na konto, czasem legalnie, a czasem nie, jednak nigdy nie wie, do jakiego celu przeznaczane są te pieniądze. Nie ma również pojęcia, kiedy ponownie się z nim skontaktują, nie zna nawet twarzy osoby, która przekazuje mu informacje, gdyż zawsze noszą maski. Jedyne co zapamiętał, to to, że nie ma jednego palca. Gdy Natasha wie, że więcej informacji od niego nie wyciągnie, wyrzuca go z samolotu, mówiąc mu, że ma nadzieję, iż ma pojęcie o obsługiwaniu spadochronu.


Dubai. Kolejny mężczyzna na liście, Safaa, zostaje zaatakowany przez Natashę tuż po spotkaniu z klientem. Okazuje się nie być tym, kogo szukała, gdyż nie brakuje mu żadnego z palców. Mężczyzna orientuje się, kogo kobieta chciała znaleźć i radzi jej odpuścić. Black Widow pokazuje mu jednak swoją listę i rozkazuje mu zwołać niespodziewane spotkanie ich wszystkich, w ustalonym przez nią miejscu.

Następnego dnia, statek wycieczkowy niedaleko Barcelony, wykupiony przez Natashę za pieniądze S.H.I.E.L.D. z jej zapasowej karty kredytowej. Zamazkowani uczestnicy spotkania chcią wiedzieć, jaki jest cel spotkania. Mężczyzna bez palca oznajmia, iż to nie on zwołał spotkanie. Black Widow ściąga wtedy swą maskę, rzucając jednocześnie granat ogłuszający między zgromadzonych. Zaden z nich nie chce jej jednak wyjawić lokacji kolejnego spotkania, powtarzają jedynie, że nie ma pojęcia, z kim zadziera. Nim ich ochroniarzom uda się wejść do pomieszczenia, Natasha rzuca w stronę drzwi kolejny granat, tym razem powalając wszystkich obecnych za nimi. Wydostaje się na zewnątrz, jednak tam zostaje zaatakowana przez niewidzialną postać, która wyrzuca ją za burtę, a następnie wrzuca do wody tuż koło niej granat.

Tymczasem, Maria Hill w końcu odwiedza Isaiaha w szpitalu, który przekazuje jej to, co wcześniej dała mi Natasha. Nie ma jednak pojęcia o co w tym chodzi. Maria wie, że powinna pomagać Black Widow, są do siebie bardzo podobne, ale prawda jest taka, że boi się Natashy. Mimo wszystko, musi jej jednak pomóc.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #14 Black Widow vol. 3 #14

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.