Avalon » Serie komiksowe » Wolverines » Wolverines #4

Wolverines #4

Postacie
Zapowiedź

Krew wszystkich jest stawką w bitwie o obronę Fantomelle przed potworem z koszmarów - a nawet jeśli Wolverine'owie ją uratują, muszą wymyślić jak ją zatrzymać. Ten element ich wielkiego planu ma swój własny rozum, i to stanowi realny problem...

Streszczenie

Barcelona. Laura próbuje zapewnić Fantomelle, że nie chcą jej skrzywdzić, ta jednak nie ufa nowo przybyłym i gdy Skel rzuca się na Siphona, ta wyskakuje przez okno. Lądując odkrywa, że jej przyjaciel został uratowany przez Sabretootha, nadal jednak nie wierzy Wolverine'om. Mając dość czekania, Mystique strzela więc do niej środkiem usypiającym i każe zabrać ją na pokład, wzywając też walczących z Siphonem Skela i Shoguna.

Jakiś czas później Fantomelle budzi się na pokładzie Changelinga, gdzie Neuro ujawnia, że są zainteresowani jej usługami. Gdy prowadzi on ją na mostek, X-23 zauważa Sabretootha kłócącego się z Yuriko, po czym odnajduje... Sabretootha, próbującego – nadaremno – pocieszyć Dakena. Gdy jednak informuje "brata" o tym, że trafili na mutanta, który wykradł jego czynnik gojący, Daken wpada w złość i wygania oboje ze swojej kabiny. Tymczasem Shogun wyjaśnia Fantomelle, że potrzebują jej pomocy w dostaniu się do niemożliwego do zinfiltrowania laboratorium Mistera Sinistera, a przeglądając plany obiektu złodziejka od razu zaczyna rozgryzać zabezpieczenia. Zauważa też "wewnętrzny monolog" Shoguna i radzi słuchać głosu, który jest wobec niej nieufny.

W Finlandii, w swoim laboratorium, Sinister przygotowuje się do przebicia przez warstwę adamantium otaczającą ciało Logana, gdy systemy wczesnego ostrzegania wykrywają zakamuflowany obiekt. Każe więc wszystkim swoim sługom wyjść im naprzeciw – poza jednym, któremu wysyła w bliską przyszłość, by uruchomić protokoły awaryjne. Tymczasem drużyna Shoguna rusza do akcji.

Autor: S_O

Galeria numeru

Wolverines #4 Wolverines #4 Wolverines #4 Wolverines #4 Wolverines #4 Wolverines #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.