Avalon » Serie komiksowe » Wolverines » Wolverines #3

Wolverines #3

Wolverines #3

Postacie
Zapowiedź

Kiedy szykuje się napad nie do wykonania, tylko jedna osoba jest w stanie temu podołać: oto Fantomelle, złodziej nie do powstrzymania. Ale czy nie zostanie zabita, zanim Wolverine'owie ją zrekrutują?

Streszczenie

W Los Angeles Fantomelle wraz ze swoim lisem, Culpepperem, zakrada się do kryjówki Punishera, którego słynną koszulę ma za zadanie wykraść. Upewnia się, że śpiący Frank po obudzeniu nie znajdzie swojej broni, po czym tworzy iluzję płonącego ubrania i budzi Castle'a. Ten jednak, zamiast zrzucić z siebie koszulkę, sięga po noktowizor, ujawniając, że ogień był tylko złudzeniem. Odkrywszy złodziejkę, sięga po kolejną ukrytą broń i zaczyna do niej strzelać, ta rzuca się więc na niego i dezorientuje, ciskając w niego materacem. Pod nim znajduje jednak koszulę z czerwoną czaszką, którą Frank nosił jako część Thunderbolts, porywa ją więc i ucieka.

Jakiś czas później, w Barcelonie, Fantomelle prezentuje łup swojemu paserowi, który zaczyna omawiać kolejne oferty, złodziejka przypomina więc, że nie zajmuje się kradzieżą broni. Gdy paser wychodzi, partner Fantomelle stwierdza, że nie musi ona kraść, dzięki jego własnym mocom – pozwalającym między innymi na nieskończony napływ gotówki – nie muszą się bowiem martwić o pieniądze. Elle stwierdza, że lubi to, co robi, ten więc odpiera, że w laboratorium, z którego uciekli, stworzyli ją tak, by to lubiła. Kłótnię przerywa zjawienie się Siphona, głodnego czynnika gojącego złodziejki. Mężczyzna staje w obronie przyjaciółki, zostaje jednak wyrzucony przez okno. Sam Siphon jednak zostaje spowolniony, gdy właśnie przybyła X-23 odstrzeliwuje mu dłonie.

Autor: S_O

Galeria numeru

Wolverines #3 Wolverines #3 Wolverines #3 Wolverines #3 Wolverines #3 Wolverines #3 Wolverines #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.