Avalon » Serie komiksowe » Wolverines » Wolverines #1

Wolverines #1

Postacie
Zapowiedź

Historia będąca kontynuacją wątków z Death of Wolverine, The Logan Legacy i Weapon X Program!
Wolverine jest martwy... ale co stanie się z jego szczątkami, zwłaszcza, kiedy pokryte są czymś tak rzadkim i potężnym jak adamantium? Bitwa o jego ciało rozpoczyna się. Ale dlaczego jest to tak ważne... i dlaczego dzieje się w jego imieniu? Śmierć zapisana jest wielu bohaterom i złoczyńcom, a Mystique  pogrywa z nimi wszystkimi, wliczając w to X-23, Sabretooth, Daken, Lady Deathstrike i wielu innych! Morderstwa, manipulacje, zdrada i trauma... niczego nie zabraknie!

Streszczenie

Cała we krwi, Mystique idzie również pokrytym posoką korytarzem w kierunku drzwi – za którymi czeka jej przeznaczenie.

Sześć miesięcy wcześniej. Zebrana przez Shoguna drużyna obserwuje ruiny Paradise – budynku, w którym Endo, Junk, Neuro i Skel byli eksperymentami i gdzie znajduje się jedyna rzecz, która może ocalić ich życia. Nagle zauważają zbliżających się do budowli Wrecking Crew, Sharp decyduje więc rozdzielić się na cztery drużyny – tak, by w każdej z nich znajdował się jeden "eksperyment" znający hasła mogące powalić pozostałych. Rozdzielają się, Shogun i Sabretooth oraz Skel i Lady Deathstrike szybko jednak wpadają na członków Wrecking Crew. Junk, Daken i X-23 znajdują jednak to, czego szukali – pokryte zastygniętym adamantium ciało Wolverine'a.

Pozostająca na zewnątrz Endo pyta tymczasem Mystique, skąd może ona wiedzieć, że po zmianie wyglądu nadal pozostaje taka sama, ta więc odpiera, że nie może być tego pewna – przestało ją to jednak obchodzić. Dowiedziawszy się, że Meifeng została "zmieniona" przez eksperymenty, oświadcza, że zmiana jest nieodłączną częścią życia. Nagle Shogun kontaktuje się z Neuro, informując, że są w tarapatach.

Gdy Shogun, Sabretooth i Skel zostają powaleni, przed Dakenem, Junkiem i X-23 zjawia się pracodawca Wrecking Crew – Mister Sinister. Dziękuje herosom za pomoc w odnalezieniu ciała Logana i teleportuje się z nim – najpierw jednak zabiera próbki w postaci ramienia Dakena i jego oka. Gdy znika, Laura dopada do Akihiro, ujawniając Junkowi, że po starciu z Siphonem stracił on swój czynnik gojący.

Autor: S_O

Galeria numeru

Wolverines #1 Wolverines #1 Wolverines #1 Wolverines #1 Wolverines #1 Wolverines #1 Wolverines #1 Wolverines #1 Wolverines #1 Wolverines #1 Wolverines #1 Wolverines #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.