Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #22

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #22

Postacie
Zapowiedź

• Trzecia część Planety Symbiontów! Gdy Venom zaprowadził Strażników na tę niebezpieczną planetę pełną obcych symbiontów, czy drużyna kiedykolwiek zaufa Flashowi Thompsonowi?

Streszczenie

Na planecie Spartax rada obraduje nad kandydatami na nowego przywódcę imperium. Jeden z delegatów ma odważny pomysł i proponuje, by wystawić na kandydata Petera Quilla – jako osoba odpowiedzialna za obalenie J'Sona jest on twarzą kontr-kultury Spartax i idealnym kandydatem.

Tymczasem, na statku Guardians Venom-Groot atakuje pozostałych, Star-Lord sięga więc po urządzenie, które otrzymał od Starka na wypadek problemów z Symbiotem, gdy jednak Drax zostaje rzucony na konsolę sterującą, statek zaczyna szaleć, a Quill upuszcza urządzenie. Peterowi udaje się ustabilizować lot, po czym wraca do walki, wraz z resztą zespołu zmuszając Symbiota do ucieczki przed skoncentrowanym ogniem. Venom ukrywa się w przewodach wentylacyjnych, podczas więc, gdy Drax, Groot i Rocket udają się na jego poszukiwanie, Gamora i Peter upewniają się, że Flash jest bezpieczny – ten jednak nadal jest nieprzytomny. Kosmitka radzi usunąć go ze statku, Quill jednak nie zamierza zabijać przyjaciela. Tymczasem reszta zespołu przemierza trzewia statku, gdy słyszą jakiś dźwięk. Gdy jednak udają się, by to sprawdzić, Symbiot zakrada się za nimi i łączy z Rocketem, który żąda, by pozostali zniknęli z jego statku i otwiera ogień.

Na Knowhere Captain Marvel ściga dwójkę złodziei, a gdy ich łapie, zauważa gigantyczny billboard promujący Petera Quilla na prezydenta Spartax.

Zaalarmowani odgłosami walki, Gamora i Peter odnajdują Venom-Rocketa walczącego z Grootem i Draxem. Star-Lord dostrzega też upuszczony gadżet, gdy jednak go podnosi, Rocket niszczy go, stwierdzając, że nie chce zabijać kompana, każe mu jednak znikać ze statku. Drax tymczasem zachodzi Szopa od tyłu i próbuje go chwycić, Symbiot jednak przechodzi na niego.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #22 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #22 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #22 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #22 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #22 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #22 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #22

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.