Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #13

Black Widow vol. 3 #13

Postacie
Zapowiedź

• Świat obrócił się przeciwko Black Widow. Jej sieć jest zniszczona. Jak sobie z tym poradzi?
• Dorga ku Chaosowi jest przed nią, ale czy jej własne demony powstrzymają ją przed ostatecznym wkroczeniem na nią?
• Co stało się z Isaiahem? Czy Black Widow wciąż może prosić o pomoc Avengers, a nawet SHIELD?
• Zespół twórców świętuje pierwszy rok serii i ich nieprzerwany run! 

Streszczenie

Isaiah mówi Natashy, że powinna uciec na jakąś wyspę, zamiast odwiedzać go w szpitalu. Kobieta chce wiedzieć, kto mu to zrobił. Ross informuje ją, że wszystkie jej konta zostały wyczyszczone. Natasha prosi go o jakiekolwiek odpowiedzi. Isaiah stwierdza, że to Rashid, który po upadku boi się rekacji Chaosu. 

Później. Natasha z oddali przygląda się korespondentom telewizynym podjeżdzającym pod jej mieszkanie. Ku jej zaskoczeniu obok niej pojawia się Tori Raven, która znalazła ją tak samo jak media, przez sąsiadów. Kobieta myśli, że Chaos wkrótce i ją dopadnie, dlatego ma coś dla Black Widow i wręcza jej listę księgowych organizacji, którą ściga. Pierwsze imię na liście: Rashid. Natasha dziękuje i prosi kobietę o dwie przysługi. Pierwszą zapisuje na przedramieniu Tori i ta stwierdza, że to nie będzie tanie. Drugą jest wyciągnięcie Liho z mieszkania.

Natasha wraz z Liho przenoszą się do domku będącego kryjówką Isaiaha. Kobieta rozkłada na stole broń i kostium i szykuje się na wykonanie kolejnego kroku.

Isaiah przegląda kolejne porgramy w telewizorze, gdy przez okno do jego szpitalnego pokoju wchodzi Natasha. Black Widow wręcza u list, który powinien za parę dni przekazać Marii Hill. Mężczyzna prosi, by odpuściła i przekazała jej ją osobiście, jednak ona wyklucza taką opcję.

Następnego dnia. Rashid, posługujący się fałszywym paszportem, zostaje zatrzymany na lotnisku, gdy w jego bagażu zostaje odnaleziona broń. Zamknięty w pokoju przesłuchań, myśli, że komunikuje się z przedstawicielem Chaosu. Obiecuje, że naprawi swe błedy. Zapewnia, że pozbędzie się Natashy jeżeli takie jest ich życzenie i tym razem zabije jej prawnika. Zapytany o dane kont, które posiada, informuje, że wszystkie są na jego telefonie. 

Gdy Natasha zdobywa wszystkie potrzebne informacje, zabija go i zabiera jego telefon, po czym ucieka z lotniska. 

Tymczasem Isaiah zostaje udwiedzony w szpitalu przez Clinta Bartona. Hawkeye mówi mu, że Maria nie mogła przyjść, ale chciałaby wiedzieć co z Natashą. Isaiah stwierdza, że to jego powinni pytać jak się czuje. Mówi, że Natasha na pewno czuje się oszukana, sfrustrowana, zostawiona przez przyjaciół, jednak zgodnie z prośbą nie pozostanie teraz w ukryciu. Gdy Clint wychodzi, Isaiah prosi go, by przekazał Marii, że ma coś dla niej.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #13 Black Widow vol. 3 #13 Black Widow vol. 3 #13 Black Widow vol. 3 #13 Black Widow vol. 3 #13 Black Widow vol. 3 #13

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.