Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Factor » All-New X-Factor #17

All-New X-Factor #17

Postacie
Zapowiedź

• X-Factor, którzy ukradli prezydentowi nuklearną walizkę, teraz muszą poradzić sobie z bezpośrednim atakiem na Serval Industries ze strony Longshota i Sunfire'a. Tymczasem Quicksilver zostaje porwany w bardzo tajemniczych okolicznościach.

Streszczenie

Longshot i Sunfire oświadczają, że telepaci X-Men wykryli, że X-Factor wykradło walizkę nuklearną prezydenta i teraz zamierzają ją zdobyć. Shiro następnie atakuje zebranych, a gdy Danger niewiele sobie z niego robi i odpowiada własnym atakiem, mutant oświadcza , że była to jedynie próbka jego mocy. Wtedy jednak zostaje otoczony przez gruz kontrolowany przez Polaris, a Warlock obudowuje się wokół niego, odcinając dostęp powietrza. Quicksilver tymczasem zauważa, że Longshot zniknął im z oczu i wytrapia go, gdy go jednak powala, zostaje porwany w powietrze. Gdy Harrison Snow zabiera swoją żonę w bezpieczniejsze miejsce, Sunfire przepala się przez ciało Warlocka, a widząc, że zranił on jej potencjalnego kochanka, Danger ponownie go atakuje, mutant uderza w nią więc pełną mocy, zeszklając ją. Unika ataków Lorny i Gambita i kontynuuje lot w kierunku siedziby Serval, gdzie pędzi też Longshot, powalając strażników. Wtedy atakuje go Georgia, teraz w kostiumie X-Factor i nazywająca się "Decay", wysysając z jego ciała wilgoć. Sama jednak zostaje uderzona przez Sunfire'a. Gdy ucieka, X-Men zaczynają się kłócić o łańcuch dowodzenia, w końcu jednak Shiro zgadza się udać w pościg za dziewczyną. W budynku jednak zauważają Cyphera trzymającego "futbolówkę", ruszają więc za nim. Ten zaczyna uciekać, w końcu dając się zapędzić w kozi róg – okazuje się jednak, że od początku była to część jego planu, znajdują się bowiem w pomieszczeniu teleportera, który przenosi obu X-Men do Tokio. Gdy zdziwiona Lorna pyta, czemu nie przeteleportował ich do więzienia, Doug zauważa, że od razu by zbiegli, w ten sposób zaś ma wystarczająco dużo czasu, by ponownie uruchomić pole siłowe. Gdy sytuacja uspokaja się, Lorna zaczyna się zastanawiać, gdzie jest Pietro.

Ten unosi się w przestworzach, grożąc temu, kto za tym stoi, wtedy jednak zjawia się przed nim Magneto, ujawniając, że jego siostra po raz kolejny oszalała i że potrzebuje jego pomocy.

Autor: S_O

Galeria numeru

All-New X-Factor #17 All-New X-Factor #17 All-New X-Factor #17 All-New X-Factor #17 All-New X-Factor #17 All-New X-Factor #17 All-New X-Factor #17

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.