Avalon » Serie komiksowe » Ms. Marvel vol. 3 » Ms. Marvel vol. 3 #10

Ms. Marvel vol. 3 #10

Ms. Marvel vol. 3 #10

"Generation Why" Part 3

Postacie
Zapowiedź

• Kamala łączy siły z kilkoma bohaterami w walce z Inventorem.
• Ale czy nie wzięła na swe barki więcej niż może zdziałać?
• Dowiedz się, dlaczego Ms. Marvel jest superbohaterem roku!

Streszczenie

Uratowane chwilę wcześniej nastolatki opowiadają Ms. Marvel, dlaczego zdecydowali się pomagać Inventorowi. Dziewczyna tłumaczy im, kim tak naprawdę jest naukowiec i jakie są jego cele. Po chwili budynek, przed którym stali wybucha i zostają otoczeni przez roboty Inventora. Naukowiec, sterujący jednego z nich, atakuje Kamalę, która stara się chronić za wszelką cenę zgromadzoną młodzież. Z pomocą przychodzi jej Lockjaw, jednak Inventor był na to przygotowany i umieszcza go w polu siłowym, uniemożliwającym mu teleportację. Kamala nie jest stanie nic zrobić, a Inventor i jego roboty odlatują wraz ze swą zdobyczą. Dziewczyna jest załamana, ale mimo to wciąż namawia byłych podwładnych złoczyńcy do pomocy. W końcu zgadzają się, po tym jak zobaczyli jakim człowiekiem, kim tak naprawdę jest ten mężczyzna o ciele ptaka. 

Później. Kamala odnajduje bazę Inventora i nie bez problemów przedostaje się do niej przez uzbrojony szyb wentylacyjny. Wewnątrz udaje jej się podsłuchać rozmowę Inventora i jego pomocnika Knoxa, którzy omawiają swoje plany. Po chwili złoczyńcy odkrywają jej obecność. Na szczęscie Kamala nie jest sama i po chwili do pomieszczenia wchodzą dawni pomocnicy Inventora. Naukowiec nie widzi w nich jednak żadnego zagrożenia i aktywuje swojego gigantycznego robota oraz pyta, po odsłonięciu umieszczonych za nim drzwi, co mają zamiar zrobić ze znajdującymi się tam dziesiątkami kapsuł z nastolatkiami.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Ms. Marvel vol. 3 #10 Ms. Marvel vol. 3 #10 Ms. Marvel vol. 3 #10 Ms. Marvel vol. 3 #10 Ms. Marvel vol. 3 #10 Ms. Marvel vol. 3 #10

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.