Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #12

Black Widow vol. 3 #12

Postacie
Zapowiedź

• Black Widow łączy siły z Howling Commandos podczas misji w Afganistanie.
• Tymczasem specjalny reportaż Andersona Coopera podważa jej lojalność.
• Co zrobią Avengers, gdy zobaczą, co robiła Natasha gdy nie było ich wokół?

Streszczenie

W siedzibie Avengers ktoś włącza telewizor, gdy zaczyna się program Andersona Coopera. Dziennikarz informuje, że tematem dnia będzie kobieta znana jako Black Widow. Hawkeye opuszcza pokój, w którym znajdują się jeszcze Spider-Man i Tony, by powiadomić o wszystkim Steve'a.

Tony dzwoni do Marii Hill, również oglądającej program Andersona Coopera, który właśnie rozmawia i komentuje swój reportaż razem z kongreswoman Wilson. Gdy po chwili dzwoni także prezydent, Maria informuje go, że Natasha jest teraz w trakcie misji.

Somalia. Black Widow i Howling Commandos szykują się na przejazd somalijskiego konwoju. Gdy ten nadjeżdza, aktywują drona, który unieruchamia pojazdy wroga. Wszyscy terroryści zostają zabici, a komandosi odnajdują w jednym z wozów cel swojej misji - porwanego niedawno dziennikarza. 

Isaiah Ross ogląda program Coopera, który rozmawia teraz ze świadkiem jednej a akcji Black Widow. Mężczyzna broni kobiety i uznaje ją za bohaterkę. Po chwili telefon Isaiaha zaczyna dzwonić - to Maria Hill.

Somalia. Dziennikarz wypytuje swych wybawców, kim są, jednak rozmowa nie trwa długo, gdyż do ich pozycji zaczynają zbliżać się helikoptery wroga. Howling Commandos udaje się je po chwili zestrzelić.

Kolejni bohaterowie zaczynają oglądać reportaż. Maria Hill łączy się z Avengers i nakazuje im nie komentować poczynań Natashy. Gdy reszta się rozłacza, Tony zauważa, że to co powiedział Cooper nie było niesprawiedliwe. Maria potwierdza i stwierdza, że z tym ma największy problem.

Natasha, będąc w drodze powrotnej, otrzymuje telefon od Isaiaha. Mężczyzna informuje ją o reportażu, jego dobrych i złych stronach. Mówi, że pójdzie do jej mieszkania, nakarmi kota i spakuje jej ubrania. Spotkają się tam, byleby przybyła w przebraniu i nikt jej nie rozpoznał.

Isaiah dociera do mieszkania Natashy, jednak nie może znaleźć Liho. Gdy w końcu go odnajduje na piętrze, ktoś zachodzi go od tyłu i strzela w klatkę piersiową.

Przebrana Natasha podjeżdza taksówką pod swój dom i wchodzi do środka.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #12 Black Widow vol. 3 #12 Black Widow vol. 3 #12 Black Widow vol. 3 #12 Black Widow vol. 3 #12

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.