Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #34

All-New X-Men #34

Postacie
Zapowiedź

• All-New X-Men kontynuują podróż po Uniwersum Ultimate!
• Gościnny występ Milesa Moralesa oraz innych postaci ze świata Ultimate!
• Czy którykolwiek ze światów wróci kiedyś do normalności?

Streszczenie

Gdy Jean staje naprzeciw Jean, obie zaczynają czytać sobie w myślach, a odkrywszy swoje historie, obie tracą przytomność. Schwytawszy Jean-616, Spider-Man przeprasza i próbuje przekonać resztę mutantów, że nie chce z nimi walczyć, Storm jednak uspokaja go.


W Atlancie osłabiony wysokimi temperaturami [114 stopni Fahrenheita, czyli około 45,5 stopni Celsjusza – przyp. S_O] Iceman ucieka przez ścigającym go potworem, w końcu wykorzystując resztę swych sił, by zamrozić go od środka. Gdy monstrum opada, Bobby zostaje otoczony przez policję. Zamknięty w radiowozie i w drodze do na posterunek, zostaje zapytany przez jednego z funkcjonariuszy, czemu on i jemu podobni nie mogą się nauczyć, że nikt nie chce, żeby wyskakiwali jak filip z konopi i rozrabiali. Urażony jego poglądami, Bobby zauważa, że klimatyzacja w aucie naprawdę mu pomogła, po czym wykorzystuje swe moce, by uciec.


W Kanadzie Jimmy powtarza niedowierzającym X-Men, że mutanci byli owocem eksperymentów ludzi, a Laura przyznaje, że sama urodziła się w podobnym miejscu i ujawnia, że jest klonem Logana. Domyśla się, że nie znajdują się już na swojej Ziemi i oświadcza, że muszą znaleźć mutantkę, która jest temu winna – niezależnie od tego, czy zakrzywiła ona rzeczywistość, czy wysłała ich do innego świata.


W Latverii Beast wyjaśnia, kim jest i skąd wziął się w tym miejscu – jak się okazuje, jego jedzenie zawierało serum prawdy przygotowane przez Dooma. Gdy zaczyna paplać o swych uczuciach do Jean, łotr przerywa mu, stwierdzając, że mutant pomoże mu w jego badaniach – czy mu się to podoba, czy nie.


Westchester. Jean-616 budzi się w pomieszczeniu Cerebro, gdzie Jean-1610 wyjaśnia, że muszą odnaleźć mutantkę, która wysłała ich do tego świata – a także jej kompanów, którzy zdążyli już zwrócić na siebie uwagę mediów. Patrząc na siebie, obie zastanawiają się, jak ich życia mogą się tak różnić, tutejsza Jean przytula więc swoją drugą wersję, po czym wręcza jej hełm Cerebro. Połączona z urządzeniem, Marvel Girl odkrywa coś niezwykłego.

Autor: S_O

Galeria numeru

All-New X-Men #34 All-New X-Men #34 All-New X-Men #34 All-New X-Men #34 All-New X-Men #34 All-New X-Men #34 All-New X-Men #34 All-New X-Men #34

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.