Avalon » Serie komiksowe » Scarlet Spiders » Scarlet Spiders #1

Scarlet Spiders #1

Scarlet Spiders #1

"The Widow"

Postacie
Zapowiedź

• Kaine, Ben Reilly i Ultimate Jessica Drew muszą działać razem podczas misji o wielkim znaczeniu.
• Ta misja kryje więcej niż może się wydawać.
• Jakie niebezpieczeństwa czekają na Szkarłatne Pająki?

Streszczenie

Spider-Man z Ziemi-94, Scarlet Spider i Ultimate Black Widow przemierzają korytarze budynku, w którym znaleźli się po przeniesieniu do nowego świata. Gdy docierają do drzwi, Ben wyważa je, gotów odkryć za nimi dystopijne ruiny, okazuje się jednak, że ta Ziemia jest technologicznym rajem. Jessica zauważa, że choć urządzenie Superior Spider-Mana maskuje ich sygnatury energetyczne, nadal mogą zostać dostrzeżeni, Kaine ujawnia więc, że odnalazł dwa fartuchy dla pacjentów, które wręcza pozostałym, dodając, że dzięki swojemu kostiumowi potrafi stać się niewidzialny. Gdy docierają do recepcji, widzą na ekranach Jennixa zapewniającego, że wszyscy słuchający są częścią większej maszyny i nikt z nich nie jest niepotrzebny. W następnej chwili zauważają zbliżającą się do nich grupę pacjentów – jak się okazuje, klonów, którzy, podłączeni do urządzeń programujących, nawet ich nie zauważają. Gdy domyślają się, że znajdują się w miejscu produkującym klony zwykłych ludzi, zostają wykryci przez jednego z pracowników, który każe im podać numer swojej grupy. Zostaje on jednak uciszony przez Scarlet Spidera, który ostrzega też o zbliżających się strażnikach. Trójka Pająków rusza do walki, w końcu powalając oddział, a wtedy na miejscu zjawia się Iron Man. Widząc przyjaciela, Ben wita się z nim, zostaje jednak powalony za pomocą Uni-Beam .Wtedy jednak Kaine dopada do Starka, szczęśliwego, że będzie mógł zaprezentować Pająki Jenixowi, i nokautuje go.

Jakiś czas później. Obudziwszy się w bezpiecznym miejscu, Ben dowiaduje się, że Jessice udało się zdjąć pancerz z Tony'ego – nauczona tego przez Starka z jej rzeczywistości – i przystępują do przesłuchiwania go. Tony jednak nie zamierza nawet ukrywać, że siedziba Jennixa znajduje się w Baxter Building, pewien, że herosom nie uda się tam dostać. Widow stwierdza, że włamanie się tam będzie niemożliwe, muszą zostać więc tam wpuszczeni.

Wkrótce później. Ben, w zbroi Iron Mana, prowadzi Jessicę i Kaine'a, w kajdanach i cywilnych ubraniach, do środka Budynku Baxtera, gdy już jednak są wewnątrz, Black Widow uwalnia się i znika w jego korytarzach. Po chwili jednak "Stark" zostaje zatrzymany przez szefa ochrony – Johnny'ego Storma – który w jego więźniu rozpoznaje Petera Parkera.

Autor: S_O

Galeria numeru

Scarlet Spiders #1 Scarlet Spiders #1 Scarlet Spiders #1 Scarlet Spiders #1 Scarlet Spiders #1 Scarlet Spiders #1 Scarlet Spiders #1 Scarlet Spiders #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.