Avalon » Serie komiksowe » Guardians of the Galaxy: Free Comic Book Day » Guardians of the Galaxy: Free Comic Book Day #1

Guardians of the Galaxy: Free Comic Book Day #1

Postacie
Streszczenie

Tony Stark zaprasza do Siebie Flasha. Mówi mu, że ma dla niego zadanie. Zaczyna opowiadać o jego nowym przydziale – Guardians of the Galaxy. W skład zespołu wchodzą: Star-Lord – przywódca będący pół-człowiekiem, pół-kosmitą który jest synem władcy kosmicznego imperium. Drax – ktoś jak Hulk, tylko z odrobiną Wolverine'a. Rocket – gadający szop, którego nie można nazywać szopem. Jest dobrze obeznany z technologią, a także ma zamiłowanie do broni palnej. Gamora – córka Thanosa, która się od niego odwróciła. Najniebezpieczniejsza kobieta w galaktyce. Groot – wielkie drzewo, potrafiące mówić tylko "I am Groot". 

Trochę wcześniej. Wspomniana drużyna walczy z kolejnymi wojskami Badoon.

Teraz. Tony informuje Flasha, że Guardians nie odpowiadają przed nikim. Sam przebywał z nimi przez jakiś czas. Są czymś w rodzaju piratów, z zacięciem Rob Hooda. Mają złote serca i dążą do tego, aby bronić galaktyki. Sami obiecali, że będą też bronić Ziemi, dlatego przydałoby się wsparcie z tej planety. Tak oto padł pomysł wysłania do nich Agenta Venoma. Do pomieszczenia wchodzą Strażnicy. Podziwiają nowego kolegę, a Drax zastanawia się, czy już nie widział kogoś z jego gatunku. Tymczasem Stark ukradkiem przekazuje Quillowi zabezpieczenie, na wypadek, gdyby symbiont sprawiał problemy.


"Spider-Man: Staging Ground"
Postacie:
* Spider, Marion Jane Watsonne
* Morlun 

XVII wiek, Globe Theatre. Spider-Man z tego okresu bierze udział w sztuce. Nagle na scenę wchodzi Morlun. Wywiązuje się walka, po której Ścianołaz umiera, a złoczyńca żywi się jego mocą i znika w jakimś portalu.Komiks zawiera także przykładowe strony z powieści graficznej Thanos: The Infinity Revelation.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Guardians of the Galaxy: Free Comic Book Day #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.