Avalon » Serie komiksowe » Hulk vol. 3 » Hulk vol. 3 #7

Hulk vol. 3 #7

Hulk vol. 3 #7

"The Ω Hulk" - chapter three

Postacie
Zapowiedź

• Doc Green vs Skaar vs... Póki co, bez spoilerów.
• Czy zmartwi was, że Doc Green zapomniał o Gamma Corps?
• Plus niespodziewane pojawienie zielonoskórego osobnika z rodziny Hulka.

Streszczenie

W nowojorskiej kawiarni Doc Green spotyka się z Hulklingiem. Zapewnia, że jest zaszczycony faktem, że Teddy wzorował swoją superbohaterską personę na nim i upewnia się, że nie zamierza on tykać gamma energii, po czym udaje się na rozmowę z innym młodzieńcem.

Dociera do Savage Land, gdzie zostaje zaatakowany przez tyranozaura. Szybko sobie z nim radzi, wtedy jednak na miejscu zjawia się Skaar. Gdy syn Hulka zauważa, że przybysz jest inny, niż dotychczas, Doc Green wyjaśnia, że nie jest już ani Hulkiem, ani Bannerem i wyjaśnia, że chce pomóc chłopakowi w powrocie do cywilizacji – nim jednak do tego dojdzie, musi wyleczyć jego gamma-przypadłość. Skaar wyśmiewa go i atakuje, szybko powalając go i próbując utopić w plynącej nieopodal lawie. Doc jednak wyśmiewa jego próby i uwolniwszy się, chwyta strzykawkę wysłaną przez jego dronę i aplikuje synowi serum. Gdy Skaar zmienia się w swoją bardziej ludzką wersję, Zielony otwiera portal, zapewniając, że wszystko mu wyjaśni po drodze.

Jakiś czas później Doc Green zostawia Skaara, z nowymi ubraniami i plecakiem pełnym gotówki, w Paryżu, sugerując, by chłopak zaczął zwiedzać i poznawać świat. Sam teleportuje się z powrotem do Beehive, gdzie Jessup, Leucenstern i Veteri informują go, że zakończyli pracę nad gamma-spektrometrem, który powinien pomóc im w odnalezieniu Red Hulka. Gdy udaje się do swojego laboratorium, Daman zauważa, że Zielony zdaje się nigdy nie spać. Green tymczasem goli swoje włosy, które odrosły po tym, jak zostały wypalone podczas walki ze Skaarem, i zaczyna medytować. Po chwili jednak zasypia i zaczyna przekształcać się w Bannera, zaczyna jednak zwalczać przemianę i, z powrotem Zielony, zaczyna nagrywać wiadomość dla Bruce'a.

Tymczasem w kryjówce Bractwa Tarczy, agentka Ross zostaje poinformowana o intruzie, który jej poszukuje. Jak się okazuje, jest to Rick Jones, który przybył ostrzec ją przed Doc Greenem. Red She-Hulk zapewnia więc, że nie pozwoli, by jej życie dalej było kontrolowane przez Hulka.

Autor: S_O

Galeria numeru

Hulk vol. 3 #7 Hulk vol. 3 #7 Hulk vol. 3 #7 Hulk vol. 3 #7 Hulk vol. 3 #7 Hulk vol. 3 #7 Hulk vol. 3 #7 Hulk vol. 3 #7 Hulk vol. 3 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.