Avalon » Serie komiksowe » Edge of Spider-Verse » Edge of Spider-Verse #4

Edge of Spider-Verse #4

Postacie
Zapowiedź

• Radioaktywny pająk gryzie szkolnego nerda, który już ma w sobie coś z potwora.

Streszczenie

Patton Parnel siedząc przed swym domem torturuje mrówkę, skupiając na niej dzięki lupie promienie słoneczne. Gdy jego wujek Ted go woła, mówiąc, że czas już do szkoły, zabija ją. Tuż przed wyjściem, Patton podgląda jeszcze przez lornetkę swoją sąsiadkę. Ta sama dziewczyna przysiada się do niego w autobusie szkolnym, co nigdy się jeszcze nie zdarzyło. Tego dnia cała klasa wyrusza na wycieczkę do Alcorps Industries, które zdaniem dziewcyzny wykorzystuje do swoich celów zwięrzeta i na nich wszystko testuje. Bedąc już w budynku, dziewczyna wymyka się z Pattonem z grupy. Razem dostają się do pomieszczenia, gdzie znajdują się zwierzęta, gdzie włącza się alarm. Nim zostaną złapani, Patton zostaje ukoszony przez jednego z pająków.

Następnego dnia, chłopak nie czuje się najlepiej i zauważa pajęczyna między swoimi palcami. jego wujek nie daje się przekonać i bije chłopaka pasem, by go "uleczyć".  Tego samego dnia, głodny Patton znajduje mysz, którą połyka w całości. Następnie próbuje zrobić to samo z kotem, jednak ten rani go w twarz i ucieka. Wściekły chłopak chce go złapać i orientuje się, że potrafi wytworzyć pajęczą sieć, dzięki czemu z łatwością łapie zwierzę.

Gdy do domu wraca z pracy wściekły wujek Ted, wszystkie światła są wyłączone. Gdy zapala zapalniczkę, dostrzega na ścianie dziwne kokony, po czym zostaje zaatakowany przez Pattona.

Następnego dnia niespodziewanie przychodzi do niego Sara Jane, która martwi się o swojego przyjaciela. Ostatni raz był on widziany w towarzystwie Pattona. Chłopak denerwuje się, po czym atakuje dziewczynę, gryząc ją w szyję. Sara Jane wyrywa mu się i próbuje uciec, gdy Patton zaczyna się przeobrażać w pająkopodobną istotę. Dziewczyna odkrywa pokój, w którym chłopak przetrzymuje wszystkie ciała, w tym wciaż żywego wujka. Gdy SJ nie ma już szans na ucieczkę, w pomieszczeniu pojawia się Morlun, który atakuje Pattona. Dziewczna ucieka.

Następnego dnia, Sara Jane przygląda się ranie zadanej jej przez chłopaka. Po chwili zauważa, z zaczyna z niej wychodzić mały pająk, a gdy krzyczy, cała jej twarz zostaje nimi pokryta.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Edge of Spider-Verse #4 Edge of Spider-Verse #4 Edge of Spider-Verse #4 Edge of Spider-Verse #4 Edge of Spider-Verse #4 Edge of Spider-Verse #4 Edge of Spider-Verse #4 Edge of Spider-Verse #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.