Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #10

Black Widow vol. 3 #10

Black Widow vol. 3 #10

"Total Recall"

Postacie
Zapowiedź

• Ponieważ domagaliście się tego na więcej niż dwóch kadrach, oto Black Widow kontra Hawkeye!
• Oraz jak ich walka może kosztować życie Isaiaha?

Streszczenie

Lata temu, północny Pakistan. Natasha dostaje zadanie przetransportowania mężczyzny imieniem Rashid za granicę kraju. Razem wsiadają do samochodu, by za dwadzieścia minut pojawić się w wyznaczonym do przekazania go miejscu. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem.

Teraz. Tajemniczy mężczyzna ze szramą  na twarzy odwiedza celę Isaiaha. Nie chcę mu jednak powiedzieć, co chcę z nim zrobić i woła kobietę imieniem Arera, która się nim "zajmie".

Pakistan. Black Widow przesiada się z Rashidem na motocykl i ucieka nim przed ścigającym ją łucznikiem. Mężczyźnie udaje się zablokować strzałą koła pojazdu, jednak traci z oczu ścigane osoby.

Teraz. Areta dusi Isaiaha, a gdy ten w końcu może złapać trochę powietrza, liczy na to, że porywacze zaczną zadawać mu jakieś pytania, by mógł sie>czegoś od nich dowiedzieć.

Pakistan. Hawkeye kontaktuje się z Captain America. Clint informuje Steve'a, że to Natasha pomaga Rashidowi. Mimo tego chce kontynuować misję, gdyż wie, gdzie kobieta może się ona skierować. Captain ma nadzieję, że osobiste sprawy nie wpłyną na jego działania. Clint zapewnia, że w pierwszej kolejności jest Avengerem i Steve może na niego liczyć - podobnie jak Natasha, ale o tym już nie wspomina.

Tymczasem Black Widow stwierdza, że mają opóźnienie i muszą się pospieszyć. Mówi Rashidowi, którędy ma uciekać, a sama postanawia zająć się ścigającym ich Clintem, który już ich odnalazł. Rashidowi udaje się dobiec do granicy i wsiąść do czekającego na niego samochodu prowadzonego prze dwójkę Rosjan, jednak jedna ze strzał Clinta dociera do pojazdu i przelatując przez dach rani mężczyznę w twarz, pozostawiając na niej sporą szramę. 

Teraz. Isaiah ponownie zapewnia Rashida, że nic mu nie powie. Ten nie chce jednak wyciągać od niego żadnych informacji. Zależy mu jedynie na odwróceniu uwagi Natashy od jej obecnej misji, w którą wplątani są pracodawcy Rashida. Po chwili wyciąga telefon, by do niej zadzwonić.

Black Widow orientuje się, że rozmawiającym z nią mężczyzną jest Rashid. Mężczyzna zapewnia, że jeszcze do niej zadzwoni, a gdy się rozłącza, Natasha prosi Marię Hill o pomoc, by móc uporać się z grzechami przeszłości. Będzie potrzebowała kogoś naprawdę wściekłego.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #10 Black Widow vol. 3 #10 Black Widow vol. 3 #10 Black Widow vol. 3 #10 Black Widow vol. 3 #10 Black Widow vol. 3 #10

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.