Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #9

Black Widow vol. 3 #9

Black Widow vol. 3 #9

"FRIEND FROM FOE."

Postacie
Zapowiedź

• W trakcie pościgu za XAOC, Black Widow spotyka PUNISHERA!
• I razem zostają uwięzieni wraz z Crossbonesem i jego Skull Squadem! 
• Nie przegap drugie części historii zawartej w dziewiątym numerze THE PUNISHER!

Streszczenie

Okolice Kostaryki. Black Widow ląduje na niezidentyfikowanym tankowcu. Na pokładzie nikogo nie znajduje, po chwili jednak w okolicy pojawia się śmigłowiec przygotowujący się do lądowania. Okazuje się, że należy on do Crossbonesa który opuszcza jego pokład. Black Widow zbliża się niezauważalnie do mężczyzny, celując w niego swą bronią. Crossbones atakuje ją jednak pierwszy, gdyż jak się okazuje, już wcześniej wiedział o jej obecności, gdyż włączyła sporą liczbę alarmów na statku. Zaczynają walczyć, lecz po chwili na miejscu pojawia się Punisher, który pomaga Natashy unieszkodliwić przeciwnika. Frank informuje ją, że za około cztery minuty statek wybuchnie, gdyż nie udało mu się zlokalizować wszystkich bomb. Natasha nie myśli jednak o ucieczce, gdyż chce zdobyć jakiekolwiek informacje na temat Chaosu. Prosi Franka o trzy minuty i udaje się na poszukiwania. Po zabiciu kilku podwładnych Crossbonesa odnajduje pewnego mężczyznę, który zajmuje się tankowcem .Wydaje się, że nic nie wie o swoich pracodawcach, ale Natasha nie przerywa przesłuchania, mimo iż czas ucieka. Na miejscu w końcu pojawia się Punisher, który każe jej przestać, gdyż został im minuta, a mężczyzna naprawdę nic nie wie. Zabierają go na śmigłowiec Crossbonesa i razem odlatują, gdy tankowiec wybucha. Na pokładzie Natasha dalej przesłuchuje mechanika, a gdy nie ma on o niczym pojęcia, idzie do kabiny pilota, by zajać się Punisherem.

Następnego dnia, kwatera główna S.H.I.E.L.D. Natasha informuje Marię Hill i towarzyszącego jej Tony'ego Starka o przebiegu jej misji. Jedyne co wiedzą, to to, że ich przeciwnicy są napraw e dokładni w działaniu i są w stanie zhakować sieć S.H.I.E.L.D. zaprojektowaną przez Starka, by wprowadzić do nich własnego agenta. Rozmowę przerywa telefon do Natashy z nieznanego numeru - ktoś, kto twierdzi, że już się kiedyś spotkali, porwał Isaiaha.  

(by wiedzieć, co robił Punisher na tankowcu, zajrzyj do The Punisher vol. 6 #9!)

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #9 Black Widow vol. 3 #9 Black Widow vol. 3 #9 Black Widow vol. 3 #9 Black Widow vol. 3 #9 Black Widow vol. 3 #9 Black Widow vol. 3 #9

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.