Avalon » Serie komiksowe » Ms. Marvel vol. 3 » Ms. Marvel vol. 3 #7

Ms. Marvel vol. 3 #7

Ms. Marvel vol. 3 #7

"Healing Factor: Part Two"

Postacie
Zapowiedź

• Kamala może odrobinę zwariować, gdy jej ulubiony (albo przynajmniej jeden z Top Pięć) bohater się pojawi, ale nie zatrzyma jej to od obrony rodzinnego miasta.
• Kim jest  Inventor i czego chce od Kamali i jej przyjaciół? Może Wolvie wie coś na ten temat. 
• " Jeżeli nie czytasz przygód Ms. Marvel, tracisz możliwość poznania jednej z najlepszych serii roku" - powie Ci Prawie Każdy.

Streszczenie

Kamala i Wolverine wciąż siedzą w kanałach, gdy zostają zaatakowani przez gigantycznego aligatora. Oboje uciekają przed jego ciosem, po czym Kamala zgodnie z rozkazem Logana wskakuje na zwierzę i uderza je w oko. Ranny aligator nie przestaje atakować, ale dziewczynie udaje się go zatrzymać przed pożarciem Wolverinea. Dopiero wtedy mutant wysuwa swoje pazury i śmiertelnie rani zwierzę. Gdy aligator pada, Kamala i Logan odpoczywają, nim ruszą w dalszą drogę. Dziewczyna nie czuje się najlepiej po zabici gada, jednak Wolverine tłumaczy jej, że to była konieczność, by sami nie zostali uśmierceni.

Okazuje się, że wyjście z pomieszczenia zostało zasypane przez gruz, bohaterowie muszą więc ruszyć dalej kanałami. W końcu udaje im się odnaleźć drabinę i przejść przy jej pomocy na kolejne poziomy w górę. Gdy są już przy powierzchni, studzienka zostaje zablokowana, a na ścianie pojawia się przekaz od Inventora. Złoczyńca jest pod wrażeniem ich dokonań, jednak jest pewien, że jego ostatniej pułapki nie uda im się pokonać. Gdy ściany ze wszystkich stron zaczynają się do nich przybliżać, Wolverine wyrywa transmiter ze ściany i atakuje kable. Porażony prądem rezygnuje z tego pomysłu, jednak na jego miejsce wchodzi Kamala, która dzięki swojemu czynnikowi regeneracyjnemu może przeżyć kontakt z takim napięciem. W końcu zatrzymuje ruszające się ściany i namówiona przez Logana wchodzi pomniejszona  do przewodów. Na drugim końcu małego tunelu znajduje pomieszczenie z młodą dziewczyną podłączoną do dziwnego sprzętu, będącą jego zasilaniem. Oprócz nastolatki w pokoju znajdują się również dwa roboty. Kamala niszczy jednego z nich, drugiemu udaje się ją jednak zaatakować. Cios powoduje zburzenie przez porażoną Ms. Marvel ściany oddzielającej pomieszczenia i do pokoju wdziera się Wolverine. 

Gdy robot zostaje zniszczony, Logan rozpoznaje w nieprzytomnej nastolatce jego zaginioną uczennicę imieniem Julie. Bohaterowie zabierają ją ze sobą na powierzchnie, a jej udaje się powiedzieć Wolverine'owi, że oprócz niej są też inni, nim ponownie traci przytomność. Logan mówi Kamali, że zajmie się on resztą uciekinierów, jednak dziewczyna protestuje - to jej miasto i jej zadanie. Po drugie, jeżeli udało jej się przeżyć atak tajemniczej mgły i zdobycie mocy, nic jej już nie grozi. Zdziwiony Logan pyta, czy chodzi jej o Terrigan Mist, dziewczyna nie wie jednak o co mu chodzi, więc oboje się żegnają.

Attilan. Okolice New Jersey. Steve Rogers odwiedza Medusę na prośbę Logana. Informuje kobietę, że Wolverine odnalazł dziewczynę, która nie ma pojęcia, że jest Inhumanem. Nie potrzebuje ona jednak treningu ani pomocy, sama radzi sobie świetnie i też nie każdy umie zaimponować Loganowi. Medusa wyśle więc dla niej towarzysza i prezentuje Steve'owi Lockjawa.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Ms. Marvel vol. 3 #7 Ms. Marvel vol. 3 #7 Ms. Marvel vol. 3 #7 Ms. Marvel vol. 3 #7 Ms. Marvel vol. 3 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.