Avalon » Serie komiksowe » Uncanny Avengers » Uncanny Avengers #23

Uncanny Avengers #23

Uncanny Avengers #23

"Let's Get Well"

Postacie
Zapowiedź

Uncanny Avengers znów razem!
• Kang nie jest już zagrożeniem, ale jakie będą tego skutki?
• Poznaj nowe twarze Uniwersum Marvela!

Streszczenie

Kilka tygodni po walce z Kangiem Wasp i Scarlet Witch wracają do Nowego Jorku. Witają się z zestarzałym już Stevem Rogersem i udają się do laboratorium, gdzie Beast, Iron Man i Vison kończą pracować nad znajdującymi się w stazie regeneracyjnej Havokiem, Rogue i Sunfirem – a także Bansheem, z którego organizmu próbują usunąć energie Death Seed. Shiro stwierdza jedynie, że czuje się, jakby nie posiadał ciała, a Alex i Janet rzucają się sobie w ramiona. Wanda tymczasem próbuje usunąć moce Wonder Mana z ciała Anny Marie, to jednak wywołuje sprzężenie zwrotne. Zrozpaczona, mutantka wypada z Avengers Mansion i zaczyna pędzić przez miasto, każąc Simonowi opuścić jej umysł i powtarzając, że nie chce wrócić do życia, gdy nie była w stanie kontrolować swoich mocy. Odnalazłszy ją, Scarlet Witch zapewnia, że nie chciała, by coś takiego jej się stało i zauważa, że ona również cierpi – w końcu mężczyzna, którego kocha, jest uwięziony w jej umyśle. Zapewnia, że nie spocznie, dopóki nie znajdą rozwiązania tego problemu.

Tymczasem przed próbującymi dojść do ładu po utracie córki Havokiem i Wasp zjawia się Immortus, informując, że w związku z ingerencją Kanga siedem najbardziej prawdopodobnych przyszłości zostało wymazanych, a na ich miejscu powstała nowa, jeszcze nie ustalona. Zapewnia, że on i jego Infinity Watch będą jej strzec, dodaje też, że może im pomóc odzyskać córkę – może podać im konkretną datę i godzinę, w której musieliby ją spłodzić, by ta sama Katie urodziła się na nowo. Dodaje jednak, że żeby miało to miejsce, muszą pozostawić przeszłość za sobą i naprawdę się kochać – w nowej przyszłości widział bowiem ich trzymających swą córkę w ramionach, widział też jednak plagę, która może zniszczyć świat.

Gdzie indziej. Red Skull pyta Ahaba, który pozostał w teraźniejszości na rozkaz Kanga, by zemścić się na Avengers i X-Men, czy skontaktował się on z Zolą. Ten potwierdza, ujawniając, że jego mutanty są gotowe do ataku. Schmidt wysyła więc swoich S-Men na misję schwytania ich głównych celów, po czym gratuluje kompanowi pomysłu na poradzenie sobie z nadludźmi. Następnie spogląda na budowany obóz koncentracyjny.

Autor: S_O

Galeria numeru

Uncanny Avengers #23 Uncanny Avengers #23 Uncanny Avengers #23 Uncanny Avengers #23 Uncanny Avengers #23 Uncanny Avengers #23 Uncanny Avengers #23 Uncanny Avengers #23

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.