Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #31

All-New X-Men #31

Postacie
Zapowiedź

• ICEMAN UNLEASHED! Młody Bobby Drake przechodzi do ofensywy!
• Jak na kogoś, kto nie czuje się dobrze w jego towarzystwie, Laura pała dziwnym zainteresowaniem w stosunku do Warrena.

Streszczenie

Uniwersum Ultimate. Amadeus Cho nie może uwierzyć, że rząd zamierza zdezaktywować portal międzywymiarowy, nad którym pracuje, Tony Star stwierdza więc, że Stany nie mogą sobie pozwolić na kontynuowanie tego typu eksperymentów – nie po tym, jak Galactus zaatakował ich świat. Ujawnia jednak, że zamierza odkupić laboratorium, wtedy jednak dochodzi do spięcia, które niszczy wszystkie urządzenia, a portal zamyka się.

Nowa Szkoła Xaviera, Ziemia-616. Gdy nauczyciele udają się wysłuchać testamentu Charlesa Xaviera [patrz Uncanny X-Men vol. 3 #23 i kolejne – przyp. S_O], Angel przybywa z powrotem z X-23, która prosi, by nie ujawniał przyjaciołom szczegółów ich randki – nawet mimo tego, że Iceman od razu zaczyna go o nie wypytywać. Gdy uczniowie wracają do budynku, Jean podchodzi do Laury, ciesząc się jej szczęściem, a gdy ta reaguje agresją, zwraca jej uwagę na to, że Warren robi to, o co go prosiła i zapewnia, że jest on dobrym facetem.

Jakiś czas później. Hank pracuje nad Celebro, które nagle reaguje w niespotykany dotąd sposób. Chłopak stwierdza jednak, że tak, czy inaczej oznacza to, że jakiś mutant potrzebuje ich pomocy. Oryginalni X-Men i X-23 wsiadają więc na pokład X-Jeta i udają się za wskazaniami.

W szkole w Austin w Teksasie absolwenci przygotowują się do zdjęcia, gdy nagle jedna z nich, Carmen, manifestuje swoje nowe moce i otwiera portal międzywymiarowy, przez który zagląda do świata House of M, a także do Asgardu. Po chwili na miejscu zjawiają się X-Men, wyjaśniając, że jest mutantką i proponując, by udała się z nimi, nim na miejscu zjawi się policja. Dziewczyna jednak nie zgadza się i instynktownie używa swoich mocy.

Iceman odkrywa, że znajduje się w kanałach – otoczony przez moloidy Mole Mana. Marvel Girl natomiast zjawia się na ulicy w Nowym Jorku, gdy jednak wznosi się na dach pobliskiego dachu, by się rozejrzeć, staje przed nią Spider-Man – Miles Morales.

Autor: S_O

Galeria numeru

All-New X-Men #31 All-New X-Men #31 All-New X-Men #31 All-New X-Men #31 All-New X-Men #31 All-New X-Men #31 All-New X-Men #31

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.