Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 6 » The Punisher vol. 6 #9

The Punisher vol. 6 #9

The Punisher vol. 6 #9

"Friend From Foe"

Postacie
Zapowiedź

• Po środku Pacifiku Punisher w walce razem z (a może przeciwko) Black Widow, by zdobyć dostęp do śmiertelnej przestępczej sieci informatycznej.
• Czas jednak ucieka. Czy Frank i Natasza będą w stanie wykonać zadanie nim pokonają ich przeciwnicy, bądź oni sami?
• Ciąg dalszy w Black Widow vol. 3 #9.

Streszczenie

Adam Torchia, jeden z Howling Commandos, zdaje raport z przebiegu akcji zabójstwa Punishera. Oprócz senatora Jacksona w pokoju znajduje się jeszcze inny tajemniczy mężczyzna. Uważa on, że jeżeli nie mają ciała Castle, na pewno żyje, a ich misja się nie powiodła. Wręcza więc Torchiai dokumenty, które powinny mu pomóc w kontynuowaniu zadania.

Okolice Kostaryki. Śmigłowiec Crossbonesa przygotowuje się do lądowania na tankowcu. Związany Frank atakuje siedzącego obok niego żołnierza i uwalnia się z więzów, po czym wypada z pojazdu. Crossbones uznaje jednak, że wysadzenie tankowca jest ich priorytetowym zadaniem i rozkazuje podwładnym zabrać się do roboty.  Tymczasem Frank dopływa do tankowca i po dostaniu się na pokład atakuje mężczyznę uzbrajającego jedną z bomb. Po zabiciu kolejnych ludzi Crossbonesa odnajduje Black Widow walczącą ze złoczyńcą. Pomaga jej go unieszkodliwić i informuje ją, że za cztery minuty tankowiec wybuchnie. Kobieta prosi Franka o trzy minuty by zdobyć potrzebne informacje. Castle zgadza się i zabiera związanego Crossbonesa na pokład śmigłowca. Po chwili zostają zaatakowani przez jego podwładnych i Punisher opuszcza pojazd by się nimi zająć i odnaleźć Black Widow, gdyż czas im się kończy. Odnajduje ją przesłuchującą mechanika pracującego na statku. Razem zabierają go na śmigłowiec, z którego udało się już uciec Crossbonesowi. Gdy odlatują, tankowiec wybucha. Natasha kontynuuje przesłuchiwanie mechanika, a gdy nie przynosi ono efektów postanawia zająć się Frankiem. Wchodzi do kabiny pilota i informuje go, iż będzie musiała się go pozbyć po drodze.

Następnego dnia. Frank prowadzony przez dwóch policjantów trafia do swojej nowej celi. By ponownie dostać się do LA będzie musiał się sporo napracować.

(by wiedzieć, co robiła Black Widow na tankowcu, zajrzyj do Black Widow vol. 3 #9!)

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

The Punisher vol. 6 #9 The Punisher vol. 6 #9 The Punisher vol. 6 #9 The Punisher vol. 6 #9 The Punisher vol. 6 #9 The Punisher vol. 6 #9

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.