Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #17

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #17

Postacie
Zapowiedź

• Z kilkoma nowymi członkami na pokładzie, pora by Strażnicy zrobili sobie obóz integracyjny. 
• Lub, no wiesz, mogą kontynuować walkę z kosmitami i galaktycznymi imperiami.
• W takim razie obóz integracyjny musi być przełożony na następny miesiąc. 

Cytat

Star-Lord: "We've gotten out of worse."

Streszczenie

Spartax. Peter i Carol wykradają statek Star-Lorda i odlatują z planety, na której wybuchają zamieszki przeciw imperatorowi. Dwójka po chwili dostaje sygnał od Gamory. Kobieta prosi, aby Quill odebrał ją i Angelę z planety Moord, ponieważ nudzą się już walką z Badoon.

Stolica Shi'ar. Gladiator walczy z Draxem. Kiedy wydaje się, że Niszczyciel przegrał starcie, na ratunek przybywają Guardians of the Galaxy. Captain Marvel i Gamora szybko odbijają Arthura. Drużyna leci aby odnaleźć pozostałych towarzyszy. Na drodze zastają statek Kree. Supreme Intelligence próbuje się odciąć od J'Sona i oddaje Rocketa, a także daje wskazówki, gdzie można znaleźć Groota. Po chwili szop wraca na statek. Drax pyta go, co mu zrobiono, ten jednak nie pamięta niczego związanego z porwaniem. Po jakimś czasie bohaterowie odnajdują w końcu ledwo żyjącego Groota.

Knowhere. Guardians próbują znaleźć Venoma, jednak w obecnej sytuacji, kiedy są poszukiwani przez każdego, nie mogą się za bardzo wychylać. Drużyna stwierdza, że Thompson sobie poradzi i mimo że tego nie chcą, muszą pozostawić go sobie samemu. Symbiont wszystko słyszy, gdyż jest za ich plecami, schowany w cieniu. Nie chce się jednak ujawnić.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #17 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #17 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #17 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #17 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #17 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #17

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.