Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #8

Black Widow vol. 3 #8

Postacie
Zapowiedź

• W śnieżną noc w Pradze, Natasha musi walczyć ramię w ramię z WINTER SOLDIEREM, by uwolnić się od klęski!
• W międzyczasie, Isaiah ma własne sprawy do załatwienia w Londynie, ale prosty plan się komplikuje.
• Nathan Edmonson i Phil Noto kontynuują ich nieprzerwany run w jednej z najlepiej ocenianych serii roku. 

Streszczenie

Londyn. Isaiah znajduje się na zlocie prawników i z chęcią zamieniłby się teraz miejscami z Natashą, która jest teraz w trakcie misji w Pradze. Kobieta ma nadzieję, że na dzisiejszym spotkaniu z klientem nie będzie kłócił się o cenę, tylko weźmie tyle ile dostanie, bo naprawdę potrzebują teraz jakichkolwiek pieniędzy. Po chwili Black Widow rozłącza się gdyż namierzyła odpowiedni pociąg i rusza jego śladem. W końcu wdziera się do środka, gdzie znajduje się tylko jeden pasażer, od którego musi wydostać skradzioną teczkę swojego klienta. Gdy ma zamiar odejść, do wagonu wpada zaskoczony Winter Soldier, który stwierdza, że muszą jak najszybciej uciekać.

Tymczasem Isaiah odwiedza jednego z klientów i tuż przy wejściu razi go paralizatorem.

Okolice Pragi. Bucky tłumaczy Natashy, że przybył powstrzymać międzynarodowy gang przed rabunkiem pociągu. Kobieta tłumaczy, że to ona chce go okraść, jednak po chwili zostają zaatakowani przez grupę zamaskowanych uzbrojonych mężczyzn. Udaje im się wydostać z jadącego pociągu jednak Natasha zostaje raniona pociskiem w nogę. Razem docierają do najbliższego domu, gdzie Winter Soldier opatruje partnerkę , nim gang dotrze do ich kryjówki. Okazuje się, że są również pod ostzrałem śmigłowca, więc Bucky prosi Natashę by się ewakuowała, a on zajmie się przeciwnikiem. Black Widow zgadza się i zostawia mu swoją amunicję. 

Tymczasem Isaiah zabiera klientowi wszystkie jego pieniądze, po czy wychodzi by zatrzymać taksówkę. Okazuje się, że kierowca go zna, a całe zajście jest porwaniem.

Kilka godzin później. Natasha wciąż jest w Pradze i otrzymuje telefon od od Marii Hill. Okazuje się, że S.H.I.E.L.D. udało się znaleźć dzięki telefonowi, który im ostatnio dostarczyła położenie przekaźnika połączeń. Gdy Black Widow nie ma pojęcia, co to im daje, Hill zapewnia, że jest to miejsce warte sprawdzenia, gdyż znajduje się ono w okolicach Kostaryki na niezarejestrowanym tankowcu, niewykrywalnym dla większości satelit. Natasha uważa to za interesujące i szykuje się do lotu.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #8 Black Widow vol. 3 #8 Black Widow vol. 3 #8 Black Widow vol. 3 #8 Black Widow vol. 3 #8 Black Widow vol. 3 #8 Black Widow vol. 3 #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.