Avalon » Serie komiksowe » All-New Invaders » All-New Invaders #8

All-New Invaders #8

All-New Invaders #8

"Death-Locked!"

Postacie
Zapowiedź

TRZEBA POWSTRZYMAĆ NOWĄ INWAZJĘ!
•  W konsekwencji wydarzeń z ostatniego numeru, INVADERS odkrywają nowe zagrożenie!
•  Jaki sekret stoi za porwaniem THOMASA RAYMONDA, pomocnika Ludzkiej Pochodzni, znanego jako TORO?
•  Czy NAMOR, WINTER SOLDIER i HUMAN TORCH ocalą ludzkość? A może jest już za późno? 
•  Nowa historia i powrót waszego ulubionego artysty, Steve'e Pugha!

Streszczenie

Sześć dni temu. Agent Nick Fury wita Jima Hammonda w S.H.I.E.L.D.. Teraz, na uszkodzonym helicarrierze, agent Coulson pyta, co się stało, Torch stwierdza więc, że LMD, którą wysłali do przeprowadzenia jego ewaluacji, zmieniła się z robota bojowego i zaatakowała go płynem, który okazał się łatwopalny – gdy więc Jim kontratakował, wywołało to eksplozję, która zniszczyła droida. Coulson zapewnia, że nie wiedzieli, że Malloy jest robotem, a gdy Torch dodaje, że ma dość bycia śledzonym przez agenta, ten ze wstydem wyjaśnia, że próbował zebrać w sobie odwagę, by podziękować mu za uratowanie jego dziadka podczas D-Day. Pogodziwszy się z herosem, Coulson otrzymuje informację, że Malloy był cyborgiem – jego biologiczna połowa jest jednak pochodzenia pozaziemskiego. Agent ma też dodatkową informację do Torcha, związaną z Toro.

W wakandyjskiej Nekropolii Tony Stark wita Bruce'a Bannera w Illuminati, wtedy jednak Namor otrzymuje wezwanie od Human Torcha. Wkrótce potem spotykają się oni w powietrzu, gdzie Jim wyjaśnia, że moce Toro nie pochodziły od X genu, lecz od genu Inhuman, i że po uwolnieniu Mgieł Terrigenu Raymond został uwięziony w kokonie, który został zabrany do jednej z baz S.H.I.E.L.D.. Ta jednak została zaatakowana przez oddział AIM, który wykradł kokon. Jim otrzymał jednak informację o tym, gdzie został zabrany, dlatego teraz obaj lądują w niemieckim Schwarzwaldzie. Razem zakradają się do tajnej bazy, gdzie obserwują, jak strażnicy zostają zestrzeleni przez informatora Jima, którym okazuje się Winter Soldier. Ten wyjaśnia, że gdy usłyszał o porwaniu Toro wezwał ich dwójkę – a także Rogersa, który był jednak zajęty – i poinformował o tej lokacji. Ujawnia, że nie mają do czynienia z AIM, lecz z Kurtem Dagmarem – handlarzem egzotycznej broni, z którym walczył, gdy zostali zaatakowani przez Kree i który podszył się pod AIM, by zyskać na czasie. Dodają, że łotr spodziewa się Torcha i każe jemu i Namorowi odwrócić uwagę przeciwników, podczas gdy on zinfiltruje bazę. Ci atakują więc, powalając kolejne roboty i strażników, gdy jednak przez megafony powtarzana jest informacja, że Human Torch znajduje się w bazie, Bucky domyśla się, że Toro był jedynie przynętą. W następnej chwili Hammond i Namor zostają powaleni wiązką energii i otoczeni przez Deathloki różnych kształtów i rozmiarów.

Autor: S_O

Galeria numeru

All-New Invaders #8 All-New Invaders #8 All-New Invaders #8 All-New Invaders #8 All-New Invaders #8 All-New Invaders #8 All-New Invaders #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.