Avalon » Serie komiksowe » Uncanny X-Men vol. 3 » Uncanny X-Men vol. 3 #24

Uncanny X-Men vol. 3 #24

Postacie
Zapowiedź

Original Sin tie-in!
•  Sekrety utrzymywane przez Xaviera zostają obnażone. Jak X-Men poradzą sobie z cieniami przeszłości
•  Czy wcześniej nieznana im moc, może być teraz ich największym zagrożeniem?

Streszczenie

Szkoła Jean Grey. Beast oświadcza, że wie gdzie znaleźć Cyclopsa. Posiada dostęp do Cerebro. Do tej pory nie podawał tej informacji, ponieważ nie chciał patrzeć mu w twarz. Teraz jednak nastąpił ten moment, że muszą sprowadzić Summersa. X-Men martwią się jednak, że testament został napisany przed zabiciem Xaviera przez Cyclopsa i szkoła może trafić w jego ręce. 

Południowa Karolina. Mathew stoi pośrodku wielkiego krateru. Zbliża się do niego robot S.H.I.E.L.D. wyświetlający hologram Hill. Agentka próbuje się z nim dogadać, ale mężczyzna nie wie co się dzieje. Kiedy dostrzega zbliżających się żołnierzy z agencji, powoduje kolejny wybuch. Maria traci sygnał z robota.

Nowa Szkoła Xaviera. X-Men Wolverine’a przybywają po potrzebne osoby, w tym Cyclopsa. Ten jednak nie chce brać w tym udziału i nie potrzebuje nic od Xaviera. Magik i Jean weryfikują przy okazji, czy przybyli mówią prawdę. Scott prosi ich aby wrócili, a oni sami znajdą sposób, aby dostać się do szkoły Jean Grey. Summers zdaje sobie sprawę, że otrzyma w spadku szkołę w której dyrektorem jest Wolverine, ale nie wie co powinien z tym zrobić. Ostatecznie postanawia udać się na odczytanie testamenty razem z Magik, Emmą, Shadowcat i Dazzler. Studenci zaś zostają na miejscu.

Szkoła Jean Grey. She-Hulk zaczyna czytać testament, z którego początku wynika, że Xavier ożenił się z Mystique, co zadziwia wszystkich mutantów, a Emme wprowadza w śmiech. Po chwili Jennifer wyciąga urządzenie, które wyświetla hologram Profesora. Telepata oznajmia, że powie zaraz jeden ze swoich najmroczniejszych sekretów, którym X-Men będą musieli się zająć.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Uncanny X-Men vol. 3 #24 Uncanny X-Men vol. 3 #24 Uncanny X-Men vol. 3 #24 Uncanny X-Men vol. 3 #24 Uncanny X-Men vol. 3 #24 Uncanny X-Men vol. 3 #24

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.