Avalon » Serie komiksowe » Uncanny X-Men vol. 3 » Uncanny X-Men vol. 3 #23

Uncanny X-Men vol. 3 #23

Postacie
Zapowiedź

Original Sin tie-in!
•  Testament i ostatnia wola Charlesa Xaviera zostają odnalezione
•  Ale czy jest coś między stronami, co może doprowadzić X-Men do ostatecznej zguby?

Streszczenie

Południowa Karolina, rok temu. Następuje atak Skrulli, po chwili z odsieczą przybywa S.H.I.E.L.D.. Świadkiem tego jest Matthew.

Nowy Jork, kancelaria Jennifer Walter, teraz. Do She-Hulk przychodzi przesyłka. Po jej otwarciu, na twarzy bohaterki pojawia się zdziwienie.

Madripoor. Magneto, Emma i Magik przyprowadzili Dazzler, aby mogła odnaleźć Mystique. Tej jednak nie ma w tym miejscu. Alison nie wytrzymuje ze zdenerwowania i powoduje olbrzymi rozbłysk.

Nowa szkołą Xavera. Cyclops przypomina sobie moment w którym zabił Xaviera. Przychodzi do niego Tempus. Zaczynają rozmawiać o tym, dlaczego Eva nagle się postarzała. Scott przyznaje, że Kukułki powiedziały mu co się stało. Summers jednak czekał, aż Bell przyjdzie z tym do kogoś i poprosi o pomoc. To jednak irytuje mutantkę i ta odchodzi.

Szkoła Jean Grey. She-Hulk przybywa i zastaje remont zniszczonej placówki. Ogłasza zebranym tam X-Menom, że ma testament Charlesa Xaviera i potrzebują zebrać pewną listę osób.

Szkoła Xaviera. Grupa z Madripooru właśnie wróciła. Magneto postanawia ponownie odejść. Natomiast Hijack zostaje ponownie przyjęty w szeregi X-Men, po tym co ostatnio zrobił.

Dazzler spogląda w lustro i nie może pogodzić się z tym co zaszło. Postanawia zmienić wygląd.

Południowa Karolina. Załamany Matthew odsuwa od siebie bliskich. Kiedy spotyka swoją dawną znajomą prosi ją o zostawienie go w spokoju. Kiedy ta jednak nalega, wokół mężczyzny odbywa się potężny wybuch.

Szkoła Jean Grey. Po ustaleniu, że Xavier jest naprawdę martwy, She-Hulk prosi aby sprowadzić osoby potrzebne do przeczytania testamentu, w tym Scotta Summersa.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Uncanny X-Men vol. 3 #23 Uncanny X-Men vol. 3 #23 Uncanny X-Men vol. 3 #23 Uncanny X-Men vol. 3 #23 Uncanny X-Men vol. 3 #23 Uncanny X-Men vol. 3 #23

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.