Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #30

All-New X-Men #30

Postacie
Zapowiedź

• Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość spotykają się kiedy Future Brotherhood  przeprowadza ostateczna rozprawę z All-New X-Men.
• Dodatkowo, Angel przejmuje kontrolę!

Streszczenie

X-23 i Angel imprezują w klubie. W pewnym momencie części osób obecnych w pomieszczeniu zaczynają przeszkadzać mutanci. Rozpoczyna się bójka. Po chwili Warren wylatuje z Laurą i zmierza do swojego apartamentu. Nad ranem rozmawiają o tym, że dobrze było się na chwilę wyrwać od całego zamieszania.

Teren przed Sekretną Szkołą Xaviera. Jean trenuje z Emmą, ale nie do końca podoba się to Grey. Między dwójką iskrzy. W końcu Frost postanawia pokazać Marvel Girl kilka scen z przeszłości, w których Scott romansował z Emmą. Blondynka stara się zdenerwować Jean, aby ta ją skontrowała. Rudowłosa dziewczyna w końcu się na to decyduje i powala Frost na ziemię. Wszystkiemu przyglądają się młodzi mutanci i decydują się wezwać na miejsce Shadowcat.

Tymczasem Kitty rozmawia ze Star-Lordem, korzystając z urządzenia, które dostała od Petera. Pogadankę przerywają Bobby i Hank. Mówią, że Grey i Frost zaraz się zabiją i Pryde jest jak najszybciej potrzebna. 

Kiedy wychodzą na zewnątrz widzą skupione Jean i Emme. Dziewczyny nagle zaczynają się chichrać. Kukułki oznajmiają, że Grey i Frost właśnie stały się przyjaciółkami. Sielankę przerywa nadlatujący Blackbird, z którego wychodzą Beast, Iceman oraz Storm. Przybyli ponieważ odczytywany jest testament i ostatnia wola Xaviera, a do tego potrzeba wszystkich X-Men, w tym także Scotta Summersa.

>> Wątek testamentu Xaviera będzie kontynuowany w Uncanny X-Men vol. 3 #23. <<

Autor: Undercik

Galeria numeru

All-New X-Men #30 All-New X-Men #30 All-New X-Men #30 All-New X-Men #30 All-New X-Men #30 All-New X-Men #30 All-New X-Men #30

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.