Avalon » Serie komiksowe » All-New X-Men » All-New X-Men #29

All-New X-Men #29

Postacie
Zapowiedź

• Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość spotykają się kiedy Future Brotherhood  przeprowadza ostateczna rozprawę z All-New X-Men.
• Dodatkowo, Angel przejmuje kontrolę!

Streszczenie

X-23 dotarła do szkoły. Jean próbuje blokować jej myśli przed Xavierem. Dzięki temu Laura z zaskoczenia wbija pazury w plecy telepaty. To przechyla szalę na korzyść X-Men. Mężczyzna próbuje jeszcze wpłynąć zarówno na swoich rywali jak i sojuszników, ale zostaje powstrzymany przez połączone siły Grey i Kukułek. Xavier ostatkiem sił znika. Magik udaje się aby go znaleźć. Tymczasem uwolniona spod kontroli Molly, chce się zemścić zarówno na telepacie jak i na Raze'ie. Beastowi z przyszłości udaje się ja powstrzymać. Emma demaskuje Xorna. Okazuje się, że tak właściwie nikt nie krył się za maską. Oznacza to, że Jean wcale nie musi stać się zła z biegiem czasu, ponieważ przyszłość może się jeszcze zmienić. Do grupy wraca Illyana, która znalazła uciekiniera. Łysy mężczyzna leży zakrwawiony w śniegu. To przypomina Cyclopsowi, jak zabił swojego mentora będąc Dark Phoenixem.

Po jakimś czasie X-Men odsyłają kontrolowanych przez Xaviera członków Brotherhood do przyszłości. 

The Cage. Hill dowiaduje się, że X-Men podrzucili S.H.I.E.L.D. jakiegoś potężnego mutanta z przestrogą, aby go pilnować i przede wszystkim nie zdejmować mu obroży blokującej moc. Jeden z agentów pyta więc co maja robić z więźniem wyglądającym jak Xavier. Maria odpowiada, że jeśli X-Men powiedzieli, że trzeba osobnika pilnować, to nie mogą być głupi i muszą przystosować się do polecenia. Telepata w tym czasie prosi o kartkę papieru, aby napisać pewien list.

Madripoor, przyszłość. Do Bractwa przychodzi list z przeszłości.

Nowa Szkoła Xaviera, teraźniejszość. Angel zabiera X-23 na przejażdżkę motorową. 

Autor: Undercik

Galeria numeru

All-New X-Men #29 All-New X-Men #29 All-New X-Men #29 All-New X-Men #29 All-New X-Men #29 All-New X-Men #29 All-New X-Men #29 All-New X-Men #29

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.