Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #16

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #16

Postacie
Zapowiedź

• Starlord ucieka przed nowym tajemniczym zagrożeniem - samotnie bez pomocy Strażników!

Streszczenie

Flash budzi się na statku Skrulli i widzi, że symbiont został od niego odizolowany. 

Stolica Shi'ar. Gladiator przeprowadza sąd nad Draxem.

Planeta Moord. Gamora walczy z Monsters of Badoon. W pewnym momencie z pomocą przybywa Angela.

Planeta Spartax. Quill wyskakuje z wieżowca, co jest transmitowane przez telewizje na całą galaktykę. J'Son nie jest z tego powodu zadowolony. Wtedy na ratunek Peterowi przybywa Captain Marvel. Carol odstawia Petera z powrotem do wieżowca, gdzie Star-Lord atakuje strażników. Do pomieszczenia w końcu wkracza jego ojciec. Zdenerwowany władca wypala, że żałuje tylko jednego – tego, że Badoon nie zakończyli życia Quilla, wtedy kiedy zabili jego matkę. Peter przypomina kosmicie, że to co powiedział właśnie znalazło się w transmisji i teraz wszyscy mieszkańcy imperium wiedzą, jakiego mają władcę. 

Tymczasem Supreme Intelligence analizuje sytuację która właśnie dzieje się w całym wszechświecie i postanawia uwolnić Rocket Raccoona.

Peter kontynuuje wyliczanie grzechów J'Sona, w tym ściganie jego drużyny, która pomogła dużej liczbie mieszkańców wszechświata. Władca Spartoi jednak podtrzymuje wszystkie swoje czyny i uważa je za słuszne. Quill stoi naprzeciwko niego z wycelowaną bronią. Mimo to nie zabija ojca i ucieka wraz z Captain Marvel. Kiedy J'Son wychyla się przez okno aby zobaczyć syna, z dołu dobiegają okrzyki, nawołujące do śmierci władczy Spartax.

Statek Skrulli. Kosmici próbują założyć symbiont. Flash stara się ich przekonać, by tego nie robili, ze względu na potencjalne niebezpieczeństwa. Zmiennokształci nic sobie z tego nie robią. Symbiont integruje się ze Skrullem, ale szybko wyczuwa Thompsona i ucieka do niego. Agent Venom mówi kosmitom, że ich ostrzegał.

Stolica Shi'ar. Drax zostaje skazany na karę śmierci. Kiedy Gladiator pyta w jaki sposób ma zginąć, Niszczyciel odpowiada, że chce stoczyć z Kallarkiem walkę na śmierć i życie.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #16 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #16 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #16 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #16 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #16 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #16 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #16

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.