Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #7

Black Widow vol. 3 #7

Black Widow vol. 3 #7

"Fog of War"

Postacie
Zapowiedź

• Natasha wraca do San Francisco

Streszczenie

San Francisco, kilkanaście lat temu. Black Widow opuszcza miejsce zbrodni i wyrzuca do jednej ze studzienek swój pistolet. Po chwili  spotyka Daredevila, który chce wiedzieć, co przed chwilą robiła. Natasha nie chce jednak powiedzieć mu prawdy, więc Matt stara się z nią porozmawiać. Kobieta nie chce go słuchać i odchodzi, uważając, że to co robi, jest dobre.

San Francisco, teraz. Natasha budzi się i idzie do łazienki się przygotować. W międzyczasie dzwoni do niej Isaah, który chce być pewien, czy jest gotowa. Kobieta zapewnia, że ma wszystko by udawać sprzedawcę przed ich klientem i nie potrzebuje wsparcia Daredevila. Gdy wychodzi z łazienki, zostawia w wannie martwe ciało prawdziwego sprzedawcy.

Tymczasem Isaac idzie do mieszkania Natashy, by nakarmić jej kota. Gdy nakłada mu jedzenie, dzwoni do niego jego siostra, która zapowiada, że wpadnie do Nowego Jorku w następny weekend i ma nadzieję się spotkać.

San Francisco. Natasha spotyka na molo klienta i wymienia się z nim hasłem. Siadają na pobliskiej ławce i kobieta daje mu pendrive, mówiąc jednoczesnie, że wolałaby się spotkać osobiście z jego szefem. Ten odmawia, gdyż wie, że jest agentką S.H.I.E.L.D. Natasha szybko reaguje i zasłania się jego ciałem przed pociskiem wystrzelonym przez snajpera z pobliskiego budynku. Następnie upada i spada z molo do wody. Szybko jednak zbiera się i udaje się w pościg za snajperem. Mimo początkowych trudności łapie go, jednak ten nie ma pojęcia kto zlecił mu zadanie. Gdy Natasha celuje do niego z pistoletu, mężczyzna wręcza jej telefon, który mu wysłali, jednak nic więcej o swych zleceniodawcach nie wie. Po chwili na miejscu pojawia się Daredevil, śledzący ich już od jakiegoś czasu i zapewnia, że snajper mówi prawdę. Natasha jest wściekła, zę przeszkadza jej w pracy, jednak Matt nalega, by opuścił jego miasto i pozwoliła mu zająć się resztą. 

Kostaryka, trzy dni później. Natasha otrzymała nowe zadanie i Isaiah zapewnia ją przez telefon, że musi działać szybko, bo jej cel często się przemieszcza i wkrótce opuści miasto. Black Widow zapewnia,że da sobie radę i zadzwoni do niego gdy skończy tę robotę. tymczasem Isaiah otrzymuje kolejny telefon. Okazuje się to być jego siostra, który martwi się o niego i jego pracę. Mężczyzna zapewnia, że z Natashą jest bezpieczny i nie może jej zostawić - jest jej dłużnikiem i jedną z niewielu osób, którym może ona teraz ufać.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #7 Black Widow vol. 3 #7 Black Widow vol. 3 #7 Black Widow vol. 3 #7 Black Widow vol. 3 #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.