Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #6

Black Widow vol. 3 #6

Black Widow vol. 3 #6

"Paranoia"

Postacie
Zapowiedź

• Podmiot stojący za atakami jest samotny i skryty nad czarnymi wodami. Czy Natashy uda się zinfiltrować jego pływającą kryjówkę?
• Siła i spryt Black Widow od początku zostaje wystawiona na próbę, gdy zaczyna podążać śladem krwi i zniszczenia...
• To misja zbyt trudna nawet dla S.H.I.E.L.D.

Streszczenie

Związana Natasha jest torturowana przez podwładnych Damona Drana po tym jak znaleziono ją w pobliżu jego statku. Udaje jej isę jednak uwolnić i powalić atakujących ją mężczyzn. Uzbrojona rusza przeszukać statek, a na jej drodze staje Molot Boga, uzdrowiony przez Drana, z metalowymi elementami pokrywającymi połowę ciała. Po krótkiej walce, Black Widow wykopuje mężczyznę za burtę. W końcu udaje jej się dotrzeć do pokoju Drana, który pyta, czy oni już tu dotarli. Kobieta nie ma jednak pojęcia o kim on mówi, ale zapewnia go, że wyjaśni jej wszystko, gdy zabierze go na przesłuchanie do S.H.I.E.L.D.

Kwatera główna S.H.I.E.L.D.. Maria Hill i Natasha przyglądają się znajdującemu się w celi Damonowi i rozmawiają o jego losie. Gdy odchodzą, pilnujący go agent wchodzi do pomieszczenia i wręcza mu mały pakunek, mówiąc jednocześnie, że Chaos nadejdzie niczym deszcz. Po chwili paczka wybucha, wypełniając cale pomieszczenie dziwną mgłą. Zaniepokojone hałasem Maria i Natasha wracają do niego, jednak widząc co się dzieje w środku, zakazują otwierać drzwi. Tymczasem Dran zaczyna krwawić z oczu i nosa, wykrzykując słowa usłyszane od agenta, po czym bezwładnie pada na podłogę.   

Później. Maria i Natasha zastanawiają się, co Dran miał na myśli. Hill ma nadzieję, że Black Widow dowie się o co w tym wszystkim chodzi, bo tylko jej może teraz ufać i nie może angażawać S.H.I.E.L.D.

Brooklyn. Natasha spotyka się z Isaiahem, który zaprosił ją na obiad. Gdy jedzą, wręcza jej szczegóły nowej misji. Po chwili na auto niedaleko restauracji spada mężczyzna, którym okazuje się być Clint Barton. Natasha postanawia się jednak nie angażować w sprawy innego Avengera.

Gdy kobieta wraca do swojego mieszkania, przed drzwiami czeka już na nią Liho. Natasha wchodzi do środka i tym razem decyduje się wpuścić kota do domu. Przynajmniej jemu może teraz ufać.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #6 Black Widow vol. 3 #6 Black Widow vol. 3 #6 Black Widow vol. 3 #6 Black Widow vol. 3 #6 Black Widow vol. 3 #6 Black Widow vol. 3 #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.