Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #15

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #15

Postacie
Zapowiedź

• Gdy cała galaktyka ściga jej Strażników a Peter Quill zaginął, pora poprosić o pomoc.
• Captain Marvel dołącza do Strażników Galaktyki!
• Ale gdzie jest Star-Lord? I jakie znaczenie dla bezpieczeństwa Ziemii ma jego zniknięcie?!

Streszczenie

Rocket budzi się na stole operacyjnym. Kree przeprowadzają na nim badania. Kiedy szop pyta się o losy Guardians of the Galaxy, Supreme Intelligence informuje go, że drużyna została rozwiązana. 

Planeta Moord. Gamora walczy na jakiejś arenie z Monsters of Badoon. Dowództwo kosmitów chce uzyskać odpowiedź na jedno pytanie: Gdzie jest Thanos?

Stacja kosmiczna Ragnu 7.Drax przebywa w polu siłowym i zostaje wtrącony do lochów przez Imperial Guard. Niszczyciel stara się wyzwać Gladiatora na pojedynek, ale ten ma to gdzieś. Kallark informuje go, że zostanie ukarany za swoje zbrodnie.

Knowhere. Agent Venom spotyka Secret Avengers, którzy chcą go sprowadzić na Ziemię. Ponoć na planecie rozpętała się druga Civil War, tym razem z udziałem mutantów. Flash szybko łączy ze sobą klocki i orientuje się, że coś jest nie tak. Rozpoczyna się walka, którą bohater przegrywa. Okazuje się, że to Skrulle podszywały się pod Mścicieli. 

The Acanti. Groot zostaje złapany przez Brood, którzy go atakują i złamanego w pół porzucają na pustyni. 

Planeta Spartax. Star-Lord przenoszony jest do aresztu. Peter zatrzymuje się i prosi strażników, aby powiedzieli J'Sonowi, że przystaje na jego warunki, jeśli uwolni resztę jego drużyny. Jeden z dowódców mówi Quillowi, że czas na negocjacje już minął. Kiedy chłopak pyta się dlaczego i gdzie jest reszta Strażników, kosmita mówi, że przekaże informacje J'Sonowi. W tej chwili Star-Lord zaczyna się szarpać, robi zamieszanie i wyskakuje przez okno wieżowca.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #15 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #15 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #15 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #15 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #15 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #15 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.