Avalon » Serie komiksowe » Uncanny X-Men vol. 3 » Uncanny X-Men vol. 3 #21

Uncanny X-Men vol. 3 #21

Uncanny X-Men vol. 3 #21

"Uncanny X-Men Vs. S.H.I.E.L.D" - Part 3

Postacie
Zapowiedź

• Rewolucja Cyclopsa postępuje naprzód!
• Kto buduje Sentinele dla SHIELD?
• Dowiedz się co działo się z Dazzler odkąd Mystique pokonała ja w numerze #9!

Streszczenie

Szkoła Jean Grey. Scott i Ilyana mają problem z zapanowaniem nad swoimi mocami. Storm nokautuje ich piorunem. Beast zabiera nieprzytomną dwójkę do swojego laboratorium i informuje, że sam się tym zajmie. Wtedy pojawia się Dazzler, która oznajmia, że Hank ma zostawić mutantów i przekazać ich S.H.I.E.L.D..

Madripoor. Blob wdaje się w bójkę w barze. Gdy już pokonał wszystkich zebranych, zaczyna brakować mu mutanckiego hormonu wzrostu. Mystique nie odbiera jego telefonów, więc postanawia samemu udać się do Dazzler. To mu się nie udaje, gdyż na miejscu spotyka Magneto, który zatrzymuje kilka noży tuż przed głową Fredericka. Erik jest zdegustowany tym, jak jego były podopieczny stał się ćpunem. Kiedy Blob stwierdza, że potrzebuje pomocy, Magneto go puszcza i każe mu zniknąć z oczu. Sam Erik odczepia Alison od próbówki. Kobieta się przebudza i jest oszołomiona.

Szkoła Jean Grey. Beast oznajmia Dazzler, że to jest problem mutantów i to oni się nim zajmą. Do gry wchodzi więc Maria Hill. McCoy ostrzega, że ktoś miesza z mocami dwójki X-Men i tylko on jest w stanie to naprawić. Agentka daje mu godzinę na rozwiązanie sytuacji, ale informuje, że w razie czego w pobliżu jest helicarier wycelowany w szkołę. Tymczasem tajemnicza postać włamuje się do komputerów S.H.I.E.L.D. ze swojej kryjówki  i uruchamia ostrzał ze statku. X-Men ruszają więc do walki, a Hill bezskutecznie próbuje powstrzymać atak. Helicarier nie reaguje na żadne komendy agentów.

Nowa szkoła Xaviera. Emma Frost stoi przed wejściem do budynku i przeczuwa, że coś jest nie tak. Wtedy dostrzega nadlatujący samolot.

Szkoła Jean Grey. X-Men bronią się przed helicarierami. Dazzler ucieka. Agenci S.H.I.E.L.D. próbują odzyskać kontrolę nad swoim systemem. Beast bada Cyclopsa w laboratorium. To co widzi, uświadamia mu kto jest za to odpowiedzialny.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Uncanny X-Men vol. 3 #21 Uncanny X-Men vol. 3 #21 Uncanny X-Men vol. 3 #21 Uncanny X-Men vol. 3 #21 Uncanny X-Men vol. 3 #21 Uncanny X-Men vol. 3 #21 Uncanny X-Men vol. 3 #21 Uncanny X-Men vol. 3 #21

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.