Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 6 » The Punisher vol. 6 #4

The Punisher vol. 6 #4

Postacie
Zapowiedź

• Punisher schwytany przez gang Dos Sols, czyli w przysłowiowej paszczy lwa.
• 131 dostają wezwanie: zlikwidować Punishera, wszelkimi możliwymi środkami.
• Nowa zawodniczka pojawia się na ringu i Frank musi zadać sobie pytanie czy czuje się przez to szczęśliwcem?

Streszczenie

Sierżant Atchison rozmawia ze swoim przełożonym, który prosi o raport z dotychczasowych działań Howiling Commandos. Ten nie jest jednak zadowolony z tego co usłyszał i precyzuje podwładnemu cel. Ich zadanie - zabić Punishera. Gdy Antchison przekazuje te informacje swym partnerom, postanawiają użyć Tuggsa jako przynęty.

Tymczasem przykuty do krzesła Punisher jest torturowany przez Electro i Del Sola, który zastanawia się co zrobić z Castlem. Jedną z możliwości jest sprzedaż Franka innym jego wrogom, nim to jednak nastąpi, Guillermo prosi Electro o kontynuowanie elektrowstrząsów, po czym wychodzi. Chwilę później Punisher wykorzystuje moment nieuwagi Maxa i odbijając się od niego nogami wciąż przywiązany do krzesła, wypada przez okno. Na ziemi czekają już na niego inni członkowie kartelu. Frank przechwytuje jedną z broni chemicznych, czym powstrzymuje ich od oddania strzału. Po chwili udaje mu się ich pokonać, a przyglądajacy się temu Del Sol i Electro postanawiają kontynuować mimo wszystko swój plan i wydostają się z budynku. Castle orientuje się, że coś jest nie tak, a po chwili budynek eksploduje.

Transmisję z miejsca katastrofy prowadzi jedna z lokalnych stacji telewizyjnych, która łączy ją to wydarzenie z działaniem kartelu. Ćwicząca obecnie w domu oficer Stone przysłuchuje się relacji, jednak gdy z za wzrost przestęczości w  mieście zostaje obwiniony Punisher, wyłącza odbiornik. Chwilę później spogląda na swoją odznakę.

Później. Frank głaszce kojota, którego nazwał Loot, słuchając jednocześnie narzekań Tuggsa na stan w jakim znajduje się Castle i sensowność kontynuowania misji. Punisher nie przejmuje się jednak jego argumentami i przygotowuje się do dalszych działań. Tuggs żegna się i wychodzi wraz z Lootem, którym będzie się musiał jeszcze przez jakiś czas zajmować. Gdy dociera do swojego domu, zostaje zaatakowany i obezwładniony przez Howling Commandos.

Tymczasem Electro i Guillermo trafiają do drugiej bazy Dos Soles, gdzie Max chwyta swego zleceniodawcę za gardło i wyjaśnia, że nie jest jego pachołkiem i działa tylko dla własnych korzyści.

Barbuda. Opalającą się Domino odwiedzają Scientist Supreme i Superia, którzy mają dla niej zadanie. Będzie musiała włamać się do jednego z budynków, gdy Dos Soles wyłączą prąd w całym L.A.. Jeżeli jej się powiedzie, dostanie od nich to, czego tak bardzo pragnie.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

The Punisher vol. 6 #4 The Punisher vol. 6 #4 The Punisher vol. 6 #4 The Punisher vol. 6 #4 The Punisher vol. 6 #4 The Punisher vol. 6 #4 The Punisher vol. 6 #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.