Avalon » Serie komiksowe » Black Widow vol. 3 » Black Widow vol. 3 #4

Black Widow vol. 3 #4

Black Widow vol. 3 #4

"Public Enemy"

Postacie
Zapowiedź

• Hand of God sięga po Black Widow.
• Natasha z przerażeniem odkrywa, że spisek obejmuje całą planetę!

Streszczenie

Tajemniczy głos mówi ubranemu w habit, klęczącemu Molotowi, że Oni są niebezpieczni i należy się nimi zająć, bo zgrzeszyli.

Natasha podjeżdża pod ambasadę Ukrainy autem kierowanym przez jednego z agentów S.H.I.E.L.D., który tłumaczy jej szczegóły misji. Gdy kobieta podchodzi do ochroniarza pilnującego o budynek, zauważa w jego okularach dziwne odbicie. Jednak gdy się odwraca i widzi wyraźniej postać na dachu sąsiedniego domu, jest już za późno - wybuch niszczy ambasadę. Lekko poobijana Black Widow rusza w pościg za tajemniczą postacią w habicie. Gdy traci ją z pola widzenia, ta atakuje ją od tyłu, wypowiadając jedno słowo po rosyjsku. Zaskoczona Natasha traci równowagę i spada. Ostatnie, co widzi, to stojący nad nią Molot Boga.

Później. Black Widow ponownie spotyka się z Marią Hill. Okazuje się, że w wyniku upadku, złamała tylko rękę i jest w stanie dalej pracować. Dyrektor S.H.I.E.L.D. informuje, że nie mają pojęcia, czym jest Chaos, a ponieważ Ukraina odmówiła dalszej współpracy w tej kwestii, będą musieli sami wydobyć od nich informacje.

Kijów Ukraina. Black Widow, siedząc na ławce niedaleko ministerstwa, steruje małą mechaniczną muchą wewnątrz rządowego budynku. Udaje jej się znaleźć odpowiednie pomieszczenie, gdzie podsłuchuje rozmowę Ukraińców. Okazuje się, że celem  Molota Bogi  nie był budynek ambasady, lecz tylko jej ambasador. Mężczyźni sprzeczają się w kwestii ich reakcji na ten atak. Ostatecznie stwierdzają, że nie będą ścigali zabójcy, skoro według ich informacji, na jego celowniku jest teraz ambasador Chorwacji znajdujący się w Kapsztadzie. Gdy Natasha ma już wszystkie informacje, wyrzuca telefon sterujący muchą, która po chwili sama się rozpada.

Kapsztad, RPA. Amasador Chorwacji wyrusza limuzyną w podróż. W pewnym momencie kierowca zatrzymuje się gdyż jakiś mężczyzna w habicie tamuje drogę. Po chwili postać zrzuca z siebie ubranie i strzela ze swej broni w kierunku zbliżających się pojazdów. Na miejscu pojawia się Black Widow, która odciąga uwagę Bogi od ambasadora. Strzelają do siebie nawzajem, jednak to mężczyzna uzyskuje przewagę, pozwalając sobie na zabicie swojego celu i ucieczkę. 

Później. Maria Hill proponuje Natashy zaangażowanie w misję pozostałych Avengers. Kobieta jednak stanowczo sprzeciwia się temu pomysłowi. Sama się wszystkim zajmie, oczywiście wykorzystując paru agentów S.H.I.E.L.D. Przyda jej się również pomoc niejakiej Raven.

Tymczasem Molot Boga ponownie spotyka się ze swoim szefem, który ma dla niego kolejne zadanie. I jeżeli w jego misji ponownie będzie przeszkadzała Black Widow, nie może powstrzymać się od jej zabicia.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Black Widow vol. 3 #4 Black Widow vol. 3 #4 Black Widow vol. 3 #4 Black Widow vol. 3 #4 Black Widow vol. 3 #4 Black Widow vol. 3 #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.