Avalon » Serie komiksowe » Inhumanity: The Awakening » Inhumanity: The Awakening #2

Inhumanity: The Awakening #2

Postacie
Zapowiedź

• Tie-in "Inhumanity".
• Kokony Inhumans pojawiły się na całym świecie. Niektórzy chcą je zdobyć, inni zniszczyć. Wasi ulubieni nastoletni bohaterowie w ogniu krzyżowym!
• Studenci Avengers Academy i Szkoły im. Jean Grey prosto z wydarzeń Infinity: The Hunt.

Streszczenie

Jakiś czas temu. Świeżo "wykluty" z kokonu Flynn wyrusza do kompleksu mieszkalnego, w którym żyją dzieciaki, które zaatakowały jego siostrę, lądowaniem niszcząc budynek. Wyciąga swoje cele spod gruzów, zapewniając, że jeśli kiedykolwiek tkną Fionę, źle się to dla nich skończy – mimo bowiem, że nie cierpi siostry, nie zamierza pozwolić, żeby ktoś ją skrzywdził.

Całe zdarzenie zostaje uchwycone przez kamery, Flynn początkowo zostaje uznany za nowego herosa, który uratował ludzi z zawalonego budynku i dopiero "wywiad" z "ocalonymi" chłopakami sugeruje co innego. Oglądająca transmisję Fiona rozpoznaje ich i stwierdza, że jej nowi znajomi muszą pomóc jej bratu, nim odnajdzie go policja, Pixie teleportuje więc wszystkich do parku, w którym Flynn zwykł ukrywać się przed matką. Finesse szybko wytrapia chłopaka, któremu próbuje wyjaśnić, że chcą mu pomóc na prośbę Fiony. Ten jednak nie zamierza dać się wodzić za nos i atakuje ją. Jeanne bez większych problemów unika jego ciosów i próbuje przemówić mu do rozsądku, Flynn jednak nie zamierza słuchać stwierdzając, że nie wie ona, jak to jest pochodzić z rozbitej rodziny. Jak to jest stać się dziwadłem. Finesse ujawnia więc, że jej rodzice wykorzystywali jej zdolności, by na nich zarobić, a ona sama, nie potrafiąc "kopiować" emocji, stała się ofiarą żartów i okrucieństwa innych dzieci. Stwierdza, że Flynn powinien pamiętać, że posiada rodzinę, która go kocha i przekonuje go do wyjścia z ukrycia. Gdy rodzeństwo i młodzi herosi są już razem, słyszą zbliżające się syreny, Quentin wyrusza więc odwrócić uwagę funkcjonariuszy, podczas gdy Pixie teleportuje resztę.

Następnie młodzi herosi teleportują jeden z kokonów do zniszczonego budynku, by zmylić policję, drugi kokon winiąc za dziurę w dachu domu Fiony i Flynna. Prezentują też rodzeństwu super-szkoły, do których mogą się zapisać. Flynn trafia do Latverii, podczas gdy jego siostra wędruje od jednej placówki do drugiej, poznając nowych przyjaciół.

Autor: S_O

Galeria numeru

Inhumanity: The Awakening #2 Inhumanity: The Awakening #2 Inhumanity: The Awakening #2 Inhumanity: The Awakening #2 Inhumanity: The Awakening #2 Inhumanity: The Awakening #2 Inhumanity: The Awakening #2 Inhumanity: The Awakening #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.