Avalon » Serie komiksowe » Avengers Assemble » Avengers Assemble #22

Avengers Assemble #22

Postacie
Zapowiedź

• Tie-in "Inhumanity".
• Spider-Woman i Hulk - zespół marzeń znowu razem?
• Spider-Girl podąża za śladem pieniędzy...
• Toxic Doxie ma na własność członka rasy Inhuman... tylko tego brakowało.

Streszczenie

W laboratoriach Hemoglobal June Covington skanuje ciało Inhumanina, maszyna jednak niczego nie rejestruje – podobnie, jak kamera w telefonie pani doktor. Zaczyna ona rozmyślać nad sytuacją i dochodzi do wniosku, że ktokolwiek wypełnił kokon materiałami wybuchowymi, sądził, że jest on pusty. Dedukuje, że mocą Inhumanina jest bycie niewidocznym dla maszyn.

W kryjówce AIM Spider-Girl stwierdza, że wszystko, co się wydarzyło, jest winą Black Widow i zaczyna krytykować jej inteligencję. Pyta agentów, czy się z nią zgadzają, ci jednak są zbyt skonsternowani, by odpowiedzieć. Sytuację wykorzystuje Spider-Woman, uwalniając się i powalając "pszczelarzy", a gdy oswobadza swe kompanki, Natasha wyjaśnia Anyi, że Jessica wytwarza feromony, które mieszają w umysłach mężczyzn i irytują inne kobiety. Ewakuując się, Spider-Girl pyta, czy to, co powiedziała Kashmir, jest prawdą, Widow stwierdza więc, że gdyby jej nauczyciel nadal żył, kobieta próbowałaby go im sprzedać. Dziewczyna stwierdza więc, że mimo to zasługuje on na pogrzeb i pyta, jak odzyskać jego ciało.

Jakiś czas później. Do stojącej na światłach limuzyny podbiega Wolverine, przecinając zamek i wpuszczając do środka Bruce'a Bannera. Ten przedstawia się siedzącej w środku Kashmir i towarzyszącemu jej agentowi AIM, i ujawnia, że wieści o zaginionym nauczycielu Spider-Girl bardzo go irytują. Pyta, komu Kashmir sprzedała ciało, a gdy ta podaje mu imię – June Covington – Bruce dziękuje za współpracę i proponuje uścisk dłoni na zgodę. Agent AIM uznaje to jednak za atak i strzela do Bannera, który transformuje się w Hulka i rozrywa samochód. Przed zmiażdżeniem Kashmir powstrzymuje go jednak Spider-Woman.

Jakiś czas później, Avengers Tower. Bruce, Natasha, Jess i Anya studiują akta, które zespół posiada na temat doktor Covington, stwierdzając, że jeśli jest ona zainteresowana Terrigenezą, nie jest to dobry znak. Po chwili na miejscu zjawia się Captain America, wzywając Black Widow, Spider-Girl dziękuje więc jej i Bannerowi za pomoc i przeprasza za to, co o niej powiedziała. Następnie pyta Jessicę, jak mogą znaleźć June Covington.

Ta nadal znajduje się w laboratoriach Hemoglobal, gdzie znajduje projektor holograficzny wykorzystywany do badania sekwencji DNA. W próbce pobranej od Inhumanina odnajduje fragment odpowiedzialny za jego moce.

Autor: S_O

Galeria numeru

Avengers Assemble #22 Avengers Assemble #22 Avengers Assemble #22 Avengers Assemble #22 Avengers Assemble #22

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.