Avalon » Serie komiksowe » Guardians Of The Galaxy vol. 3 » Guardians Of The Galaxy vol. 3 #9

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #9

Postacie
Zapowiedź

• Czy działania Thanosa doprowadzą do upadku Strażników?

Streszczenie

Gamora trafia w okolice Układu Słonecznego, pewna, że Star-Lord ją zdradził, pozwalając Thanosowi przeżyć. Po chwili jednak dochodzi do wniosku, że być może się myli i jej przyjaciel potrzebuje pomocy. Wściekła na siebie i Quilla, rusza dalej.

Na Peak Angela ściąga na siebie ogień sług Thanosa, pozwalając Peterowi, Rocketowi i Brand na ucieczkę. Cała trójka dostaje się do śluzy, skąd przekradają się do innego punktu dowodzenia stacji - gdzie ukrywa się kolejny agent S.W.O.R.D.. Podczas, gdy Abigail próbuje nawiązać z kimś kontakt, do drzwi zaczynają się dobijać ludzie Thanosa. W przestrzeni kosmicznej tymczasem Angela daje się przytłoczyć, z pomocą jednak nadciągają jej Drax i Groot. Z Brand tymczasem łączy się Captain Marvel, a w tym samym czasie kosmici przebijają się przez drzwi. Dyrektorka S.W.O.R.D. wkracza więc do akcji, odsyłając Star-Lorda do obsługi komunikacji. Peterowi udaje się podnieść osłonę w samą porę, by pozwolić pojazdowi Captaina America i jego grupy na dostanie się na Ziemię, wtedy jednak przybywają dodatkowe oddziały korsarzy Thanosa. Zostają jednak powalone strzałem z działka obsługiwanego przez właśnie przybyłą Gamorę. Nie zamierzając pozwolić, by siły Thanosa dłużej kontrolowały stację, Brand uruchamia proces autodestrukcji i ewakuuje się razem z Guardians i Angelą.

Autor: S_O

Galeria numeru

Guardians Of The Galaxy vol. 3 #9 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #9 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #9 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #9 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #9 Guardians Of The Galaxy vol. 3 #9

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.